Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mai nap 2 különböző értesitést...

Mai nap 2 különböző értesitést kaptam, , , nyertem" jelzővel 1/eurorest,2/ epeft. Cimekkel.2013-ban vett már ilyenen részt? Esetleg 2012 második felében? Legyen szives tájékoztatni, valos ez a nyeremény?

Figyelt kérdés
igaz olvastam korábbi irásokat de nem meg győző.

2013. febr. 20. 21:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Kamu, ne foglalkozz vele.
2013. febr. 21. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem nyeremény, hanem marketingfogás. Az Eurorest hotelcsekkekel kapcsolatosan elég sok negatív hangvételű témát találhatsz.

Összegezve, semmivel sem jön ki olcsóbban egy ilyen hotelcsekkel való utazás, mintha személyesen mindent elintéznél. Egyszer kell fizess min 3800 Ft-ot, hogy kapj hotelcsekket amire elvileg ingyen kapod a szállást.

Azért csak elvileg ingyen, mert fizetned kell kötelező ellátási díjat minden napra. Amiben az a csavar, hogy ez az ellátási díj többe kerül mint normál esetben szállás plusz a félpanziós vagy teljes ellátás.

Csak egy példa: Balaton Eurorest hotelcsekk nélkül egy személy egy nap 10.800 Ft, hotelcsekkel 11.200 Ft. Azaz naponta személyenként buksz 400 Ft-ot. (Kicsit kínos volt a szálloda személyzettel beszélgetni.. nem nekem, nekik volt az..)

Arról nem is beszélve, hogy nem éppen a legjobb szállodák gyűjteményéből áll... Sok esetben elég messze vannak a turisztikai központoktól. Bizonyára van olyan elvetemült nyaraló aki mondjuk Rómától 50 kmre akar magának szállást foglalni a nagy pusztaságban (drágábban, mint mondjuk e-mail segítségével saját maga elintézve).

2013. febr. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat,és továbbra is várom hogy másokat is tudjak imformálni.
2013. febr. 22. 05:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!