Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hol szerezhetnék akkora...

Hol szerezhetnék akkora karton dobozt, amibe befér egy babakocsinak a mózeskosara (kb 90x60 cm-s dobozt)?

Figyelt kérdés
Fel szeretném adni a gépre, de nem akarom, hogy sérüljön, és ezért kéne egy ekkora karton doboz, hogy jól ki tudjam tömni.

2013. febr. 20. 21:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Heló!


Bemész a lidl-be, a sparba... valamelyik boltba és kérsz egyet. Nekem is volt, hogy keleltt és így csináltam. Mindig adtak - és valószínűleg kapsz a megfelelő méretben, annyiféle áu van a boltokban.

2013. febr. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Attól, hogy egy nagy dobozba bele teszed még dobálni fogják és jó nagy súlyokat rátesznek. ha nem akarod, hogy baja legyen akkor különleges csomagként feladnod, mint törékenyt. De ez rengeteg plussz pénz.


miért nem adod fel babakocsiként? èn sokat repültem babakocsival, és egyszerüen az ajtóba leadtam, kell rá egy deliveri cimke.

2013. febr. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszotokat!

Azért nem adom le babakocsiként, mert ez az egyik része a háromból, plusz hozzá van még a kocsi része is. És csak egy ülést vihetek fel a gépre poggyászként, a mózeskosarat vagy a sportülést már nem.

2013. febr. 20. 22:21
 4/5 anonim válasza:
vannak műanyag mózeskosarak, amit nem tudsz összecsukni, de vannak merevítettek, amiben ha a huzat alatti fémeket kitolod, akkor összetudod hajtani picire, azt próbáld meg, ha a tiéd olyan.
2013. febr. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
:) Összehajtva szeretném betenni egy kartondobozba :) De köszi!
2013. febr. 25. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!