Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Kb. Mennyibe kerül egy Londoni...

Kb. Mennyibe kerül egy Londoni utazás 4 főre?

Figyelt kérdés
Eldöntöttem hogy elkezdek spórolni egy nyaralásra.Már nagyon rég óta le akarok menni Londonba és most eldöntöttem hogy elkezdek gyűjteni és amint meglesz a pénz közlöm a családdal hogy már régóta gyűjtöm a pénzt erre az utazásra.Abban kéne segíteni hogy kb. menyibe kerül egy Londoni utazás 4 főre 6 éjszaka 7 nap?

#London.utazás
2013. febr. 27. 00:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem 600-700e Ft.
2013. febr. 27. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kérdező: nehéz a kérdésedre válaszolni, mert nem tudjuk az igényeidet! Elég tág határok között mozoghat, így akár olyan sok is lehet, mint amit az első írt.

Minimális költség: extra olcsó fapados repjegy (én kb. 5000Ft-ért is vettem már retúrjegyet Budapest-London-Budapest, de láttam már olcsóbbat is - most épp nincs, mielőtt kérdeznéd.)

Városban közlekedés drága, így nagyon sokat sétálva olcsóbb. Örökké bújva a szállás kínáló oldalakat egész jó akciókat lehet kifogni, legfeljebb többen kell egy szobában összezsúfolódni... Ha van ismerős, rokon, couchsurfing ahol ingyen lakhatsz akkor meg ugye még olcsóbb stb. stb. szóval hidd el, hogy eléggé le lehet minimalizálni a dolgokat, legfeljebb kevésbé lesz benne örömöd, vagy tán épp ezért lesz. Ki tudja, ebbe nem szeretnék belemenni.


És ott a másik véglet, mikor nem számít mennyibe kerül a repjegy, akár 100-150ezret is fizetsz érte személyenként, sokcsillagos hotelben laktok, nem sajnáljátok a pénzt közlekedésre, belépőkre, szuvenírekre stb.


A két véglet között pedig még rengeteg variáció létezik. Az igényeket csak te tudod...

2013. febr. 27. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Reális a 6-700e/4fő/hét.


Fapados csak akkor 5000, ha nem viszel bőröndöt és csak a fedélzetre felvihető 8-10kgs kisbőröndből élsz. Azért 1 hétre ez elég igénytelen lehet. Csomaggal, nem 6 hónapra előre foglalva (hanem csak mondjuk 2-re), és a reptérről városba bejutással számolj max. 30-cal. 4 fős magánszoba egy diákszállóban 5-6e/fő/éj, itt már 60-70-nél tartasz és még nem közlekedtél, láttál, ettél semmit. Még egyszer ugyanennyi lesz az, de max. 1-2 olcsó vagy közepes étterem fér ebbe bele. Maradék 30 elmegy esetleges költségekre, ajándékokra, plusz 1-2 sörre, tehát fejenként 150.000.

2013. febr. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen csak akkor annyi, és? Gond? Nekem és sokaknak elég mert tudunk pakolni. Leírtam a másik végletet is egyébként és hogy a kettő között bármi lehet, pl 6 honappal korábban veszel jegyet poggyásszal és így csak 30-40ezerért kapsz, más meg ugyanarra a gépre később vesz jegyet 10-20ezerert poggyásszal.


Természetesen a te variációd is igaz a te esetedben. De annál még akár többe is kerülhet vagy kevesebbe. Nem vagyunk egyformák, ki többet, ki kevesebbet költ!

2013. febr. 28. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Sokat segítettetek nekem!
2013. márc. 1. 23:27
 6/6 anonim válasza:
Sikerült eljutni?
2015. júl. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!