Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Milyen érzés repülővel utazni,...

Milyen érzés repülővel utazni, ülni rajta?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokat szeretnék.
2013. márc. 4. 18:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Semmi különös. Légörvényben meg fel-leszállásnál olyan kicsit, mint (egy sima) hullámvasút.
2013. márc. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 schocko ***** válasza:
Mint egy hullámvasúton, csak lassabb...
2013. márc. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Olyan mint a busz. A sebesség nem érezhető mert nincs mihez viszonyítani.. Néha el el kapja a turbulencia akkor olyan mint mikor a busz kátyúba menne.

Egy darabig nézed a tájat utána hamar elunja az ember mert semmi különös. Amikor meg felszáll leszáll olyan mintha a busz felfelé vagy lefelé menne egy hídra kb.

Nem hangos egyáltalán. épp hogy lehet hallani a hajtóművek lágy sípolását ,és mikor betonon van remegősebb és zajosabb mint mikor a levegőbe van. innen érezni felszállt e már mikor nekifut.

2013. márc. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
A felszállás nagyon érdekes érzés és ha olyan szerencsés vagy,hogy ablak mellett ülsz (főleg éjszaka) gyönyörűek a kivilágított városok.Viszont vannak olyanok akik hajlamosak fülfájásra a légnyomáskülönbség miatt,azoknak rágózni kell!
2013. márc. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

a felszallas a legjobb resz, sokszor repultem mar de meg mindig nem untam meg azt az erzest amikor a gyorsulastol belenyomodok az ulesbe. repules kozben nincs semmi extra, leszallasnal pedig szeretem amikor eroteljesen lassit a gep a levegoben. Ez foleg akkor volt furcsa, amikor az A380 as szuper jumbo val repultem, es mar szinte azt erezte az ember, hogy allunk a levegoben es meg mindig nyomta kifele a fekszarnyat nagyobb szogben, hogy jobban lassunjunk.


En egesz a gep vegeben szeretek ulni, mert hosszu torzsu gepeknek (folge a340 es tarsaik) iszonyat jo erzes, hogy a gep eleje mar 10-15 meter magasba agaskodik mikor te a vegeben eppen elereszkedsz a foldtol. Ejszaka szepek a varosok felulrol, de ha eloszor repulsz nappal menj, egeszen mas :) eloszor azt kell latni.

2013. márc. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Kérdező: te már próbáltad? Ha nem, miért nem? Félsz tőle?

Mert szerintem legjobban akkor tudnád ha nem olvasnál csak róla, hogy milyen, hanem kipróbálnád. :)

2013. márc. 5. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Én még nem. Nem féltek tőle, egyszer szeretnék majd repülni. Biztos jó lehet. :D
2013. márc. 5. 06:39
 8/18 anonim ***** válasza:

Szerintem nem túl jó utazni repülővel. Persze mindig jobb, mint 20 órát buszozni, de a repülésnek is megvan a hátránya. Pl. időben kint kell lenni, néha átkozott hosszú sorok vannak, várhatsz a csekkolásnál (csomagfeladásnál), aztán a biztonsági ellenőrzés, a kapunál várakozás. Persze lehet vásárolgatni, de általában az ember már megvett mindent az utazása során, én max. újságokat szoktam venni, vagy eszek valamit. Viszont a reptér mindig drágább..

Aztán maga az utazás is elég unalmas, alig tudsz mozogni, kevés a hely, néha vannak bosszantó utasok (pl. részegek, vagy akik az ember poffájába nyomják a széküket stb...) Nekem gyakran fáj a fülem leszálláskor, de nagyon és kb. 20-25 percig, aztán napokig gyakran bevan dugulva. Megérkezéskor a feladott csomag gyakran lesz koszos, szakadt, törött. Természetesen mindig várom a repülést, mert ott kezdődik gyakran a nyaralás, de lehetne kevésbbé macerás. Talán ha lenne pénzem első osztályon repülni jobb lenne :)

2013. márc. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

"Én még nem. Nem féltek tőle, egyszer szeretnék majd repülni. Biztos jó lehet. :D"


És mi tart vissza? Menj, próbáld ki. :)

2013. márc. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Én utaztam első osztályon és turistán is.

Nagyon szeretem a repülést, a hajtóművek gyorsításakor imádom az egyre magasabb hangjukat, ahogy belepréselődök az ülésbe :) ki kell próbálni, akkor fogod érteni :)

2013. márc. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!