Kezdőoldal » Utazás » Európa » Augusztusban megyek Oroszorszá...

Augusztusban megyek Oroszországba egy táborszerűségbe nyaralni egyedül. Még soha nem utaztam repülővel, így kicsit félelemérzetem van. Milyen érzés, stb? És kb. hány óra az út Moszkváig?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 18. 20:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
Én még nem voltam orosz országba csak futolag egy pár közép/nyugat europai országban azota azért élek és dolgozok küzdök h ujra visszamehessek de soha nem feldem azokat az élményeket szoval szeintem en félj élvezd ki minden percét és érezd jól magad utazni a legnagyobb flesssh irigyelek na csoki:)
2009. ápr. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%

Moszkva közvetlen járattal 2,5 óra Budapestről repülővel.

A repülés érdekes lesz. Kb. úgy képzeld el, mint a metrót vagy a stadler-vonatok "gyorsítását" és a volánbusz "üléseit" vegyítve, valamint az "úszás" élményét.

De leírni nem lehet. Menetrend szerint Airbus közlekedik, az egy nagyon jó kis gép, kényelmes is, kellemes is vele az utazás.

Ha lehetőséged van, mindenképp végezd el az online check-in-t az indulás előtti napon, hogy legyen helyed az ablak mellé. Első utazásnál nagy élmény az is!


Moszkva gyönyörű, azonban azt tudni kell, hogy a világ (egyik) legdrágább városa.

2009. ápr. 19. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
100%

Szia, én most repültem 1 hete, életemben először de nagyon jó élmény volt. Odafelé fura volt minden, a felszállás és a fenti kanyarodások, de visszafelé már minden természetesnek tűnt és biztonságban éreztem magam annak ellenére, hogy voltan pánikbeteg régebben. Egyébként én is pont 2,5 órát utaztam és gyönyörködtem a felhőkben. :)


Szóval szerintem semmi okod félni a repüléstől, jó nyaralást kívánok.

2009. ápr. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
100%

Ne félj! A repülőkön kevesebb a baleset mint az autóutakon!

Amugy meg ha ráz is a repcsi az természetes néha,(légörvények szoktak lenni ezeken a magasságokon, de ez nem veszélyes) én élveztem mert olyan mintha vidámparkban lennék! Ne gondolj rosszra, csak arra hogy az egyik legjobb dolog a világon repülni! Én imádom!

2009. ápr. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Fantasztikus dolog a repülés, már alig várom a nyarat, hogy megint átélhessem! Számomra a fel- és a leszállás a legnagyobb élmény, de ha ablak mellett ülök, akkor folyamatosan kifelé bámulok, mert egyszerűen nem tudok betelni a csodálatos látvánnyal!

Kellemes repülést! :)

2009. ápr. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
A repülésnél nekem a nyakfájással volt a legnagyobb bajom. 3-szor repültem eddig, de mindig feledhetetlen élményt nyújtott. Hihetetlen izgalom a pillanat, amikor a gép gyorsítani kezd, és azt várod, mikor hagyják el a kerekek a földet. :D Én nagyon élveztem, és a nyakfájás is persze csak azért, mert csak az egyik oldalon van ablak, és nem bírtam leszedni róla a szemeimet. :) Óriási élmény volt amikor a felhők fölé értünk, pláne ha még borult időt fogsz is ki... Lent csúnya sötétség, fent süt a nap :) Ne félj tőle, kicsit olyan mint a hullámvasút, de nagyon jó élmény! :)
2009. ápr. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Felejtsd el! Hamarabb ütöd meg a főnyereményt az ötös lottón, mintsem, hogy bármi gáz legyen... (Ez egyébként nem vicc, keress rá, ha érdekel!)

Gondolj mindig arra, hogy úgysem lesz semmi gáz. Persze, akkor jön az, hogy mivan ha mégis... hát MÉGSEM. Csak azért félnek sokan, mert "hála" a médiának, minden repülőbalesetről tudunk. Ha minden autóbalesetet jelentenének, valószínűleg kocsiba se ülnének sokan többé... csak hát abból szinte minden nap van, úgyhogy az nem kelt szenzációt.

2009. dec. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi előre is, hogy nem a kérdésedre válaszolok, de mi is nagyon szeretnénk a barátnőmmel ilyen táborba kimenni oroszországba :D nem tudnád megmondani, hogy te milyen irodával vagy szervezettel mész? és hogy lehetséges-e ez nekünk is, és hogyan? köszi szépen előre is :)
2010. ápr. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Igazából ez egy csereüdüétetés volt.

Tatabányára járok suliba, és Tatabánya testvérvárosában voltam, Izsevszkben.

Igazából úgy konkrétan nem voltam egyedül, mert egy csoport utazott. Csak 1-2 embert ismertem. Az én sulimból össz-vissz 3-an mentünk. És csak középiskolaiaknak szólt. Idén az oroszok jöttek volna, de a héten derült ki, hogy nem tudnak eljönni. :(

Ha még vmire kíváncsi vagy, írj! ;)

2010. ápr. 21. 16:22
 10/12 anonim ***** válasza:

Hát azért köszi :) De mi Budaörsiek vagyunk szóval ez nekünk nem lehetsées, mert nincs testvériskolánk :(

Majd talán más megoldást találunk :)

2010. ápr. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!