Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Nyertem egy wellnes hétévégét...

Nyertem egy wellnes hétévégét a grandhotel galya 4 csillagos szállodába, félpanziós ellátással. Még sosem mentem ilyenre. Mit jelent ez? Miket tartalmaz?

Figyelt kérdés

2013. márc. 9. 11:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Kapsz egy szobát, svédasztalos reggelit és vacsorát, illetve használhatod a wellness részleget.
2013. márc. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ebed pedig vagy meregdragan a hotelban, vagy jo margyar szokas szerint annyit esztek reggelinel amennyit nem szegyeltek. Esetleg babkonzerv melegites a szobaban :D


Amugy jo idotoltest.

2013. márc. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ki ne hadd! Amúgy mindent megtudsz a helyszínen. Mi mindig félpanzióra járunk. Reggel jól beeszünk...hisz annyi minden van és nagyon finom. Ebédre nem is vagyunk éhesek. De azért a reggelinél szoktam szendvicset készíteni...hátha megéhezünk.Vagy ebédre otthonról viszünk, kolbászt, pástétomot... Mindent próbálj ki, hisz ingyenes. Ha lesz szauna szeánsz okvetlen vegyél rajta részt.Vacsoránál tudni kell, hogy az innivalót fizetni kell. Mink egy nagy kancsó tiszta vizet szoktunk rendelni, az ingyen van. Amúgy is a vizet iszom, nem az édes üdítőket. Magad mész, vagy 2 személyes? Hogyan nyerted? Vagy ha van kérdésed, írj privit!
2013. márc. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

köszönöm.

utólsó:2személyes,tombolán nyertem.annyi még a kérdésem,hogy jacuzzi,meg masszás meg ilyenek is benne vannak?maximum a Balatonnál voltam nyaralni,ott is ismerősöméknél,ezért nem tudom a szállodák rendjét.

2013. márc. 10. 12:18
 5/7 A kérdező kommentje:
ja,és mi az a szeánsz?
2013. márc. 10. 12:20
 6/7 anonim ***** válasza:
A jakuzzi ingyenes. A masszázsért fizetni kell, de ha úgyis nyerted az utat, érdemes kipróbálni.Vannak 20 perces, vagy félórás masszázsok is, azok olcsóbbak. Ha a welnes részben, vagy a kávézóban fogyasztol, hozzá írják a szobaszámodhoz és a végén fizeted ki. Vagyis, nem kell pénzzel járkálnod.De ott minden drága, arra készulj fel. A reggelihez van ingyen kávé, a délutáni kávénkat meg sétálgatva, ismerkedve a kornyékkel, a hotelon kívul szoktuk meginni. Udítot meg vinni szoktunk magunkkal a borondbe, kisebb uvegbe meg le a wellneszbe. A medence, a szaunák ingyenesek, sószoba, gőzkabin...ha van. Vannak olyan helyek, ahol az infra szaunáért külön kell fizetni, de az ki lesz írva. A szauna szeánsz az olyan 10-15 perces ceremónia, amikor bejön a szaunába a szaunamester, pörgeti a törülközőt, hajtja a levegőt/ isteni!/és különféle dolgokat locsol a kőre. Nagyobb a hatása és érdekesebb is, mint ücsörögni a szaunába.Mikor mentek? Majd írj, hogy milyen volt! Mink nagy welneszezok vagyunk, 22-én is megyünk.
2013. márc. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ó,mi majd csak nyáron.De,köszi az infot,jó "nyaralást".
2013. márc. 10. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!