Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Wizz air-nél aki már foglalt...

Wizz air-nél aki már foglalt online, segítene nekem?

Figyelt kérdés
Az van, hogy felmegyek a honlapra beírom, hogy hányan utazunk és hova megyünk meg az oda út és vissza út időpontját is.Eddig minden rendben megy.Rákattintok a keresésre és kiadja az árakat.Az indulás napjára ad egy árat és a vissza út napjára is ad egy árat.Na most akkor, hogy számoljam ki, hogy mennyi lessz a pontos ár?Ezt a két összeget adjam össze vagy szorozzam anyiszor ahányan mennénk vagy ilyenkor mit kell tenni?? Nagyon szépen köszönöm a hasznos válaszokat!!!!?? ;-)
2013. márc. 12. 18:49
 1/3 ConnectCare ***** válasza:

Kedves kérdező!


Wizz-nél foglalni nem nehéz, csak kiválasztod a két járatot, majd jobb oldalon az Összefoglalás "dobozban" ott van a teljes ár az "összesen:" után. Akkor lesz a legolcsóbb, ha a banki átutalást választod fizetési módnak, azt érdemes választani!


Ne izgulj, a Wizzair-nél foglalni nem bonyolult, kövesd nyugodtan az utasításokat, töltsd ki amiket kérdez és nem lesz semmi gond! ;)

2013. márc. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ne bonyolítsd túl a dolgot. Nem kell neked számolgatni mert jobb oldalon írja összesítve. Illetve utána tudsz csomagot hozzáadni majd egyéb extrákat és utána a fizetésnél látszik a tényleges végösszeg.


Ugyanolyan egyszerű a wizzairnel foglalni mint a ryanairnél vagy bármelyik másik légitársaságnál.



Javaslom nézd meg klub árat is mert valószínűleg úgy jársz jobban.

Ha még mindig bonyolult akkor írj nyugodtan privátban és részletesebben leírom, hogyan lehet legolcsobban megoldani.

2013. márc. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!! Már megvan köszi.Mekkora szerencsétlen vagyok h nem vettem észre.................
2013. márc. 12. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!