Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Mennyibe kerül Mo-ról Angliába...

Mennyibe kerül Mo-ról Angliába egy fapados repülőjegy nagy bőrönddel? Online hogy célszerű megvenni a jegyet?

Figyelt kérdés

2013. jan. 12. 14:06
 1/3 anonim ***** válasza:
2013. jan. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól értem egy irányba érdekel, nem retúr.


Ez esetben pl. wizzairnél 5500Ft a poggyász. A jegyár erősen változó, most pl. 9-15 ezerért látok sok jegyet. Szóval 15 ezer forint körül feladott nagy bőrönddel együtt megvan. De én pl. nemrég utaztam Budapest-London között kb. 2000 Forintért, szóval ha bőröndöt is adtam volna fel, akkor kb. 7-8 ezer forint lett volna.


De a jegyárak nagyon (NAGYON) eltérőek egy-egy dátumra. Egyik nap 2000Ft, másik nap 40.000 Forint. Kb. ilyen eltérések simán lehetnek, ezen semmi meglepő ha repjegyeket keresgélsz. 10 és 20 ezer forint között rengeteg időpontban ki lehet hozni. Ha 10e Ft alatt ki akarsz jönni bőrönddel együtt akkor erősen korlátozottak a lehetőségek, talán nincs is jelenleg ilyen olcsón.


Online hogy célszerű. Ezen mit értesz?? Rámész hogy wizzair.com és megveszed a jegyet. Vagy rámész, hogy ryanair.com és megveszed. Bár a ryanairnél drágább a poggyász, mint amit írtam, mert az a wizzairnél annyi. De lehet, hogy a ryannél olcsobb jegyet találsz. És az olcsobb jegy még esetleg a drága poggyásszal együtt is olcsóbb.


Persze attól is függ mennyi cuccot vinnél, hány kg? Mert a wizzairnél 32kg-ot vihetsz, míg a ryanairnél befizethetsz 15kg-ra vagy 20kg-ra(nyilván a 20-as drágább), de ugye még a 20 sem 32 tehát ha sok a cucc, nehéz, akkor mindenképp wizzair a nyerő, mert ott feladhatsz 32kg-os bőröndöt is. Egyébként 32 kg a maximum ami bárhol lehet egy poggyász(akármilyen légitársaságnál), mivel a rakodómunkások egészségének kímélése érdekében tilos ennél nehezebbnek lennie.

2013. jan. 13. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a részletes tájékoztatást!Minden benne volt a válaszban,amire kíváncsi voltam :-)
2013. jan. 14. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!