Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Melyik a legolcsóbb szállás...

Melyik a legolcsóbb szállás lehetőség általában hostel, motel vagy más esetleg?

Figyelt kérdés
2013. márc. 22. 05:13
 1/6 anonim ***** válasza:
A legolcsóbb, ha mindig másnak az ágyában alszol...
2013. márc. 22. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A hostel meg a motel, de motel nem mindenhol van, hanem autópályák szélén, ált. a várostól messze(bb).

A hostelek a legjobb helyeken szoktak lenni, csak épp nem komfortosak nagyon, ezért olcsóbbak.

Én mindig ott lakom, mikor nyaralok, szerintem teljesen jó.

2013. márc. 22. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A kempingek egy sátorral.

De hostelek a legolcsobbak. Ezek fiataloknak való szállások, ahol általbaán sok ágyas szobák 1 fürdö stb... Mint a koleszok.

Panziók, motelek is lehetnek olcsobbak, de a jobb motelek és panziók is drágábbak.

Az utazásaim során megtanultam, hogy az ár soka tükröz, ha minöségi szállást akarsz akkor bizony meg kell fizetned.

2013. márc. 22. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Attól függ hol és mikor. Általában: camping, hostel, motel, hotel, ebben a sorrendben növekszik az ár. De figyelni kell az árakat, mert van hogy a hotelek is akcióznak és akkor kb egy árban vannak a hostelekkel. Tavaly nyáron pl 30€-ért vettem ki 2 ágyas szobát Madridba, egy 3*-os medencés, felújított szállodában, ami így olcsóbb volt, mint egy közös fürdőszobás hostel.
2013. márc. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sátor.
2013. márc. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

A legeslegolcsóbb, ha nem fizetsz érte semmit: kanapészörfös közösség

[link]

(oké, mondjuk angolul praktikus tudni hozzá legalább valamennyire picit, de nagyon sok magyar is van világszerte és lehet nyelv és hely szerint is keresni)

2013. jún. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!