Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » 4 Honapos kibabanak lehet e...

4 Honapos kibabanak lehet e csinaltatni ideiglenes szemelyi igazolvanyt Masodikan utazunk Ausztiaba! Mivel jar?

Figyelt kérdés
2013. márc. 22. 13:51
 1/8 anonim ***** válasza:
35%

ideglenessel még felnött sem igazolhatja magát külföldön.


útlevelet csináltassatok neki vagy rendes személyit. idegleneset csak speckó esetben adnak.

2013. márc. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2013. márc. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Felnőttnek jó az ideiglenes, tehát gyereknek is jónak kell lennie szerintem.
2013. márc. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Miert kell ideiglenes? Csináltass végleges személyit neki. Kb egy hét alatt megvan.
2013. márc. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Azert kell ideglenes mert viszem ki a csaladomat Ausztriaba es egy vagyon fizettem a soronkivuli utlevelert egy het mire idopontot kaptunk es ugy nez ki nem lesz meg 2. -ig a szemelyi ingyen van neki csak 20 nap felnotnek 5 nap biztos a gyerekeknek a NASA-tol rendelnek hozza papirt!Arra gondoltam hogy az ideiglenest helyben kiadnak !Van a 3 nap alatt elkeszulo utlevel 39 ezerert plusz uzemanyag Pestre 8 ezer ft ez pofatlansag ennyit nem fizetek ennek az allamnak!Igy is mar annyi bort lehuznak az emberrol ,hogy vissza se jovunk!
2013. márc. 23. 09:30
 6/8 anonim ***** válasza:
Személyit lehet csináltatni csecsemőknek is. Kb egy hét míg elkészült. Ha ennyire sürgősen kell, hogy még ennyi időd sincs, akkor bizony többet kell fizetni... Nem értem mi ezzel a gond??
2013. márc. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Videki vagyok az irodaban azt mondtak 20 nap a babanak a szemelyi!
2013. márc. 23. 13:18
 8/8 anonim ***** válasza:
Azt mondják, mert az a "biztos". Érted, ha nem kapod meg egy hét után pedig azt ígérik, akkor bemennének sokan verni az asztalt, hogy mi az, hogy még nincs meg?? 20 nap alatt tuti megvan, így ezt mondják. Ettől még elkészülhet 1-2 hét alatt is... Igazából mi van ha nem jön meg időre? Akkor még mindig mehetsz sürgősségivel csináltatni jó drágán.
2013. márc. 24. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!