Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Választanom kell pedig nem...

Nyuszietta kérdése:

Választanom kell pedig nem szeretnék mit tegyek ki mellé üljek?

Figyelt kérdés
Most utazom el mint cserediák és ugye nem egyedül megyek ha nem egy 14 fős csoportban. És benne van 2 barátnőm és ők nem szeretik egymást.Mindketten mellém akarnak ülni. Ezen a dolgon már egy pár hónapja gondolkozom de nem jutottam semmire. Mind két lánnyal kb. ugyanolyan jóban vagyok. Bár az egyiket régebb óta ismerem. Szerintetek ki mellé üljek?? Én nem tudok dönteni. Mind ketten evvel nyaggatnak. De nem tudok nekik választ adni. Segítsetek!!

2013. ápr. 1. 19:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát. Szerintem ülj egyedül, ha nem tudsz dönteni. Nem tudom milyen járművel mentek de ha esetleg külön járat, akkor megosztva is ülhetsz. Tehát fele ez mellet-másik fele az mellett. Meg a legtöbb helyen van hármas ülés, és akkor középre ülsz.
2013. ápr. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

vagy ulj egyedul(mas mellett) vagy dobj fel egy ermet, vagy felet az egyik felet a masik mellett toltsd el az utnak.


Vagy repulo?


Akkor nem nagyon fogsz rohangaszni az ulesek kozott..

2013. ápr. 2. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
kis busszal megyünk és ott elvileg nincs hármas ülés :(
2013. ápr. 2. 08:32
 4/4 anonim válasza:
kő-papír-ollózzanak :D
2013. ápr. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!