Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Wizz Air és EasyJet összehason...

Wizz Air és EasyJet összehasonlítás?! Segítsen akinek van tapasztalata. Melyiket kéne választanom?

Figyelt kérdés

Budapest Ferihegy- London Luton.


Wizz Air:

Oda a jegy ára 16990 Ft vissza is 16990 Ft.

Banki átutalás 1100 Ft, foglalási díj 2200 Ft,

Eddig összesen 37280 Ft.

Egy feladott poggyász mennyibe kerül?(oda-vissza egyben) Nem találom.


EasJet: Oda: 24300 Ft, vissza: 11773 Ft.

Adminisztrációs díj: 2900 Ft

Poggyász: 10000 (oda vissza)

Összesen: fizetés betéti kártyával: 48 973 Ft


Utasbiztosítást nem szeretnék, tapasztalatok ezzel kapcsolatban? Megéri, vagy felesleges?


Még egy kérdés:

A feladott poggyászt be lehet fóliázni?

Mármint alapból úgy vihetem oda?

Vagy ha átnézték, akkor tekerhetem körbe? :DD


2012. jan. 15. 09:38
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ez lesz az első repülésem, nulla tapasztalatom.
2012. jan. 15. 09:39
 2/13 anonim ***** válasza:
Utasbiztosítás nem kell, szerintem tök fölösleges. A Wizzair-nél a poggyász 4125 Ft oda és 4125 Ft vissza is. Melyik napokon repülnél? Csak mert általában a Malév árai megállnak fix 30.000 Ft körül és nincsen rejtett költségük, és még egy 23 kg-os poggyászt is vihetsz ingyen.
2012. jan. 15. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Ápr. 12-én, vissza pedig ápr.22.
2012. jan. 15. 10:00
 4/13 anonim ***** válasza:
Ezeken a dátumokon van Malév jegy mindennel együtt 39 900 Ft-ért. És ez már a végleges költség. Nem a Luton-ra, hanem a Gatwick repülőtér Északi termináljára érkezik a gép.
2012. jan. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Malév indulás: 17:15, érkezés, 18:45


Visszafelé: 8:55, érkezés: 12:15

2012. jan. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Megnéztem a malév járatait, 45 400 Ft jött ki.

Elvileg ebben benne van egy feladott poggyász, kézi poggyász, nem tudnak belekalkulálni semmilyen összeget?

2012. jan. 15. 10:18
 7/13 anonim ***** válasza:
A Malévnál, mivel nem fapados légitársaság, ezért nincsen rejtett költség és az árban benne van egy 23 kg-os poggyász.
2012. jan. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Nem is rossz, az online check-in miatt, tetszik, hogy kiválaszthatom hova szeretnék ülni.


Tartok attól, hogy valamit elbénázok a foglalás során, de majd kérek segítséget.


Még egy kérdés, ha visaval vagy mastercarddal fizetek, az nem kerül semmibe?

2012. jan. 15. 10:25
 9/13 A kérdező kommentje:
Malévtól függetlenül várom a hozzászólásokat Wizz Air, Easyjet-tel kapcsolatban.
2012. jan. 15. 10:26
 10/13 anonim ***** válasza:
Malevnel nincs rejtett ar,de a wizznel se,ha ismered.:) Meg kell szokni,hogy oda egy alaparat irnak ki,ha tobb poggyaszt szeretnel,akkor a malevnal is ra kell fizetned. A wizz-nel ott van az atutalas koltsege,mondjuk special,ha mas banknal vagy,ez a malevnel is meglesz.:), meg az illetek a wizzairnel,ami valtozo,de amint regisztralsz,tudni fogod, mert elmesz az utolso elotti lepesig, a wizz oldala total logikus,azert szeretem,es ott ki fog szamodra derulni. A malev tenyleg jo,mert valaszthatsz helyet,meg igenyenesebb, DE barmit mondanak,nekem a malevnel is szoszoltek 1-2 centivel a borond miatt,es az ottani merleg is valahogy durvan tobbet mutatott, ugyhogy szerintem oriasi kulonbsegek nnicsenek,csak azoknak,akik elotte nem neznek utana,es rejtett koltsegeket emlegetnek,holott ha vegig olvassak,akkor mar nem is rejtettek. Teny,hogy egy figyelmetlen,vagy kiskoru ember ezen fennakadhatna,de hat istenem,ilyen a vilag, reklam mindenhol van..ezek pedig reklamarak,amiket eloszor latsz. Ami nekem nem tetszik a malevnal az meg az,hogy hiaba csinalsz online chekint, a beszallokartyad a repteren kell elkerni,akkor megis mi ertelme van? A wizznel mar semmit se kell tennem,ha kinyomtatom,nekem igy kenyelmesebb,meg nem kell sorba allni. EasJettel nincs tapasztalatom,de legjobb baratnom szinte csak azt hasznalja, es ahogy beszelgettunk,kb mint a wizz. Osszessegeben a wizz-el tobb negativ tapasztalatom volt,de a malevet meg tulertekeltem, mert ha a tobbi europai nem fapados legitarsagot nezem,akkor a malev,ohm...nem reszleteznem, nekem nem egy minosegi szolgaltatast biztosito ceg. Annyibol tenyleg jobb,hogy ott a borondod biztositva lesz,ha azt szeretned,es tenyleg kifizetik a karod,de rendszeresen "felejtik el" a nem fapados tarsasagok eseteben is utanad kuldani a koffert. Osszesegeben: Szerintem azt nezd,hogy az uticelod melyik repterhez van kozelebb. Otthon en pl. a nyugatibol megyek mindig es egy vonatjeggyel meguszom,ha fapadossal megyek,ha nem fapadossal minimum kettot kell vennem az atszallas miatt, na meg aztan utana neked Luton lenne a kenyelmesebb/gyorsabb megoldas,vagy sem? Azt vedd figyelembe,hogy a fapados szinte sose a megjelolt varosba megy,hanem melle, de nekem meg igyis jobb volt tajekozodas ugyileg,mint a normal jaratok, viszont lehet most hazafele malevvel megyek, ha alacsonyak lesznek az arak.
2012. jan. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!