Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Repülés miatti izgalom ellen...

Repülés miatti izgalom ellen most akkor igyak egy pohárka alkoholt vagy ne igyak?

Figyelt kérdés

Szerintetek? Elég paragép vagyok, most fogok először utazni, volt aki azt mondta dobjak be egy felest volt viszont aki azt hogy nagyon nem kéne mert akkor biztos behányok..

Szerintetek? :)


2013. ápr. 5. 20:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha egy felestől otthon sem hánysz be, akkor a repülőn sem fogsz. Nem jellemző, hogy az utasok repülőn hányjanak, én még sosem láttam ilyet, pedig legalább 100 repülőút van mögöttem.


Legegyszerűbb ha egyszerűen megpróbálsz nem izgulni, ugyanis nincs miért.

2013. ápr. 6. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy pohárka konyak mindenképpen segít, de ne többet.
2013. ápr. 6. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Jannuss válasza:
Nekem kb. 20 repülőút után történt az egyiken, hogy klausztrofóbiához hasonló tünetek jelentkeztek: magas pulzus, bezártság érzés, elment a hallásom, verejtékezés, és az hogy egy dobozba vagy bezérva. Nos hogy mi segítettt? Nyugatató, növényi alapu. Meg a zenehallgatás. De volt, hogy csutak részegre ittam magam a repülőn, bár ez komoly fejfájáshoz vezethet:-)
2013. ápr. 16. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 winR ***** válasza:
Én az első repülésem előtt megittam a reptéren 3 feles whiskyt. Ráadásul egyből egy Atlanti átkelés volt. Azóta megtartottam ezt a jószokásomat, de most már a repülőn iszok.
2013. máj. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jannuss, neked szerintem a vércukrod esett le vagy valami ilyesmi és nem a repülőút miatt voltál rosszul, főleg a 20. út után.
2013. máj. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!