Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randi előtti izgalom ellen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randi előtti izgalom ellen valami?

Figyelt kérdés

Nagyon gyors lelki segítségre lenne szükségem!! Pár óra múlva randim lesz és nagyon be vagyok parázva!!! 18 múltam, és úgy izgulok mint egy kiskamasz az első randinál!

Eszméletlenül fáj a gyomrom is meg minden, enni sem tudok:(

Tudna valaki pár megnyugtató szót nyújtani nekem??

Köszönöm: egy betoji lány


2010. márc. 15. 08:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
igyáál
2010. márc. 15. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
45%
2-3 feles biztosan segítene...
2010. márc. 15. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerbusz kérdező! :D


Megpróbálok segíteni! Az első: NYUGALOM! :D Elvégre szórakozni mész a fiúval, nem pedig "kivégzésre". :D Ha odáig jutottatok, hogy elmegy veled, biztosan érdekled Őt és még tetszel is neki. Talán szerelmes is beléd, úgy igazán! :D A lényeg, hogy próbálj ellazulni, ne parázz és csak ÉLVEZD a dolgott! Semmi gonosz meg rossz nem fog történni, csupán annyi, hogy egy kedves fiúval mentek szórakozni. :) Biztos vagyok benne, hogy nagyon jó lesz!! :D És ha a fiú IGAZÁN szeret s tisztel, esetleg még bátorítani is fog egy picit, "betoji lány"! :) Csak ügyesen és jó kikapcsolódást nektek! :)


16F

2010. márc. 15. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
100%
Nyugi. Légy önmagad, magabiztos de ne elbizakodott. Nyilt és titokzatos. És lazulj el... Be fog jönni. A piát nem ajánlom mert ha esetleg megakarna csókólni a randi végén akkor egy piás lehelet illúzió romboló lehet. Sok siker és írj hogy mi lett a veled!
2010. márc. 15. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Sziaa. A piára visszatérve, a vodkát nem lehet érezni a leheleten, szóval ha gondolod egy nagyon kicsit ihatsz előtte..:D

Amúgy sok sikert, és nyugi, gondolj arra, hogy jól fogod magad érezni, és ne görcsölj.

17L

2010. márc. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
85%
Ja és hallgass valami jó zenét addig :)
2010. márc. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
B*szd meg az exed.
2010. márc. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
maszturbáció
2010. márc. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm az értelmes és bátorító kommenteket!!

Hát tényleg igazatok lett!! Nagyon jól éreztem magam és nagyon kedves én aranyos volt a srác!!! Már az első percekben feloldódtam:) Szóval nem esett csorba az önérzetemen, a viselkedésével azt mutatja hogy érez valamit és azt mondja különleges lánynak talál:)

Rájöttem, hogy nincs értelme az ilyen stressznek, és ez nagyon jó. A buszon odafelé azt hittem megőrülök, de felesleges volt izgulni:)

2010. márc. 15. 23:29
 10/13 anonim ***** válasza:
Hűűű de örülök! :D Na, ugye, ugye! :) Mondtam én, hogy kellemes lesz, csak el kell lazulni. :) És ha szabad megkérdeznem (persze csak ha nem illetlenség) mit csinált hogy olyan gyorsan fel tudtál oldódni? :) Ha különleges lánynak talál, akkor sinen van az ügy. :) Képzeld, hasonló cipőben járok mint Te! A lány aki tetszik nagyon félénk és csak óvatosan tudok közeledni felé. :( A "randi" szó hallatán betojt, de pl ma is egy csomót dumcsiztunk meg szemeztünk, nevettünk, stb... :) Szal sok figyelmet és törődést igényel.
2010. márc. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!