Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ryanairről tapasztalat valakin...

Ryanairről tapasztalat valakinek? Milyenek, megbízható?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 6. 18:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Olyan, amilyen. Elvisz A-ból B-be. Semmi több.
2013. ápr. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Igy van ahogy az elso mondja. Szerintem sokkal tobbet ne varj egy fapadostol. A stewik kedvesek mint minden legitarsasagnal, ha olyan az idojaras akkor keshet mint minden legitarsasag, amugy semmi extra.
2013. ápr. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Itt olvashatsz több utas értékelést, hátha segít: [link]
2013. ápr. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

Repültem velük párszor, mert sajnos már nem volt alternatíva. Ha többen vagytok és egymás közelében szeretnétek ülni, lehet, hogy nem árt egy csöppet tolakodni (...), ha épp nem visznek ki busszal a géphez. Az áraik 20 kilós bőröndre és egy kézipoggyászra vannak megszabva. Ha ezen felül lenne valami, keményen megfizettetik az árát.


Ha semmi extra kívánság nincs, szerintem megfelelő.

2013. ápr. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nincs bőrönd az alap árban. Venni lehet 15 vagy 20 kg lehetőségét jó pénzért.
2013. ápr. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

55x40x20 és szigoruan 10 kiló.ez amit a kabinban vihetsz magaddal és benne a jegyedben.

minden más fizetős.de vigyázz mert egy kis semmi ami pl a nyakadban lóg kistáska vagy még annál is kisebb-sem!!!lehet nálad-mert jó esetben megkérnek tedd bele a csomagodba-ha befér szerencséd van.

2013. ápr. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Szerencsére nem lesz sok csomagom, és árban is nagyon jót sikerült kifognom, nem vágyom luxusra, csak vigyen el zuhanásmentesen :D
2013. ápr. 8. 21:47
 8/11 anonim válasza:
én most utaztam velük, teljesen sima volt az út:) kedvesek voltak..hát velem voltak már bunkók easyjeten meg egyszer wizzen is, úgyhogy sajnos nem alap, hogy kedvesek a sztyuik
2013. ápr. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A fapadosokhoz mérten is egy szarrágó egy banda, de le tudtommal még nem zuhantak.
2013. ápr. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hát nemtom, én nem gondolnám, hogy a wizzair az jobb lenne mondjuk mint a Ryanair. Ryannél ingyen vihetsz rendes nagy kézi poggyászt, Wizzairnél egy oda-vissza útra 5500Ft.


Én azt gondolom, hogy a ryanairt pusztán menő, divat fikázni. Nem zuhantak le, biztonságosak, pontosak, azt adják amire szerződnek (tessék elolvasni...), ha kártérítés jár akkor tök rendesen fizetnek (wizzair itt sem az igazi hozzájuk képest, többiről nincs tapasztalatom...) Ha nem tudnak aznap elvinni pl. időjárás miatt akkor szállást, kaját fizetik, ahogy jogszabály szerint ezekre kötelesek. Ez mind-mind a ryanairre (is) igaz.

De persze fujj-fujj ryanair, az egy mocskos banda. Csak nem értem milyen alapon. :)

2013. ápr. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!