Kezdőoldal » Utazás » Európa » Horvátország, Splitbe tud...

Horvátország, Splitbe tud linkelni nekem valaki tapasztalat szerint megbízható és olcsó 2 szobás apartmant?

Figyelt kérdés
Keresgettem a neten de egyrészt nagyon sok van és sajnos ez az első utazásunk külföldre, ezért szeretném ha nem kezdődne rögtön csalódással. Köszi előre is !
2012. júl. 4. 08:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Ismerősöm lakik Splitben, ha érdekelne az elérhetősége küldj emailt nekem a torok.gergo2@gmail.com címre és küldöm az email címét!

2012. júl. 4. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

split-accommodations.info

bal oldalon látsz ajánlatokat, ha folyamatosan entert ütsz akkor vált.

Jobb oldalon látod az apartman kínálatot. Kattints bármelyikre, majd az ajánlatkérésre, itt jelöld be, hogy honnan kérsz árajánlatot. Ha jól emlékszem Split mellett lévő körbe tegyél pontot! Majd megírhatod, hogy mikor, hány fő menne és az árelképzeléseidet! vannak nagyon drága apartmanok, és sokszor a tulajdonos azt írja, ennél olcsóbbat nem találsz. Nos van olcsóbb, és sokkal jobb!

2012. júl. 4. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!