Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Debreceni reptéren is mehetek...

Debreceni reptéren is mehetek rögtön a biztonsági ellenőrzéshez, ha nincs feladandó poggyászom, ugye?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 16. 15:24
 1/10 anonim ***** válasza:
miert, szerinted ki akadalyozna meg benne? On line becsekkolsz es mesz a "testureg motozasra"
2013. ápr. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nyilván. Hova máshova mennél? Feltéve, hogy online utasfelvételt megcsináltad, kinyomtattad beszállókártyát.
2013. ápr. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Mert az a reptér elég furi, és még sosem jártam ott. Pl. ma elolvastam az infót, leírták, hogyan zajlik minden, de olyat nem írtak, hogy ha nincs feladandó poggyász, akkor mi a teendő.

Korábban már akartam onnan menni, akkor is végig olvastam a honlapot, és emlékszem, hogy azt írták, 20 kg-nál többet nem lehet vinni a bőröndben, illetve ha több, fizetni kell érte. Ez persze nem igaz, mert onnan megy a Wizz Air, és ők 32kg engednek.

Szóval esetleg gondoltam, h mivel kicsi reptér, max. 2 járat van egy nap, esetleg van idejük chek-in-nél mindenkit ellenőrizni, és ezért oda akkor is kell menni, ha csak kézivel utazol.

2013. ápr. 16. 20:19
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
működését tekintve minden reptér ugyan olyan. Amilyen hülyeségeket összehordtál az utolsó kommentben az arra ad gyanakvást, hogy életedben nem jártál nemcsak a debreceni, de más reptéren sem. Gondolod, hogy a Heathrow-n nem ellenőriznek minden egyes utast arra hivatkozva, hogy nagy a forgalom??? Az utasbiztonsági ellenőrzés független a poggyásztól.
2013. ápr. 16. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

20:19


Az az alapvető probléma, hogy te nem tudsz olvasni, vagy ha tudsz is, nem érted, mit olvasol.


Én ezt írtam: "Szóval esetleg gondoltam, h mivel kicsi reptér, max. 2 járat van egy nap, esetleg van idejük chek-in-nél mindenkit ellenőrizni, és ezért oda akkor is kell menni, ha csak kézivel utazol."


Reptér lépésekben:


1. Check-in pult: poggyászfeladás és ellenőrzik a beszállókártyád, (vagy kiadják, ha nem nyomtattad)Ez a pont kihagyható, ha nincs feladandó ugyebár.


2. Biztonsági ellenőrzés: beszállókártya, csomag, ruha stb ellenőrzés, kötelező


3. Van ahol még van egy rendőrségi ellenőrzés, ahol nézik az útlevelet, személyit.


4. Beszállókapu, minden iratot néznek.


5. Repülő, ahol a beszálló kártyát ismét megnézik.


Nos, én egy szóval nem írtam, hogy a nagy forgalom miatt kihagynák a biztonsági ellenőrzést Debrecenben. Azt írtam-kérdeztem, hogy esetleg a Debreceni reptéren, mivel kicsi a forgalom, nem kötelező-e menni a check-in pulthoz (lásd 1. pont), akkor is, ha nincs feladandó poggyászom.


De oszd az észt nyugodtan. Tudod, azok az igazán önzetlen emberek, akik akkor képesek adni, ha nekik is alig van.

:-)

2013. ápr. 17. 06:32
 6/10 anonim ***** válasza:
42%

mert gondolod, hogy a check in pultos az utasokat egyenkent bugyira vetkozteti es testureg motozast vegez a mutato ujjaval?


Semmi koze nincs a chek inesnek az utasbiztonsagi ellenorzeshez.

2013. ápr. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs poggyászod nem mész a check-in-hez, ez minden reptéren ugyanígy van, teljesen felesleges lenne...
2013. ápr. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Jó ég...

Ki mondta, hogy a check-in pultnál biztonsági ellenőrzést végeznek??? Honnan szedted? Én csak ellenőrzést írtam, nem biztonságit.

Nekem eddig ha feladandó poggyászom volt, elvették a személyit vagy útlevelet a chek-in pultnál, és átnézték az adatokat.

Olyan elképzelhetetlen, hogy akár az összes utasnak kötelező legyen ott kezdeni, hogy megnézzék helyes adatok adtak-e meg internetes utasfelvételnél?

Én semmi olyat nem írtam, hogy a check-in nél végeznek ilyet.Azt pedig ismét leírom, arról nem tehetek, hogy nem érted, amit olvasol. Összemostad a kérdést, amiben szerepel a biztonsági ellenőrzés kifejezés, az egyik hozzászólásommal, amiben CSAK SIMA ellenőrzést írok a check-in pultnál.


És csodálkoznak, hogy sztrájkolni akarnak a tanárok, meg kivándorolnak. Ilyen ebereket...

2013. ápr. 17. 18:03
 9/10 A kérdező kommentje:

Még mielőtt valami értetlen megint okoskodna:


"Nekem eddig ha feladandó poggyászom volt, elvették a személyit vagy útlevelet a chek-in pultnál, és átnézték az adatokat.

Olyan elképzelhetetlen, hogy akár az összes utasnak kötelező legyen ott kezdeni, hogy megnézzék helyes adatok adtak-e meg internetes utasfelvételnél? "


TUDOM HOGY MOST NEM TESZIK? CSAK FELTÉTELEZÉS!!!

2013. ápr. 17. 18:07
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen, elveszik, ha már ott vagy, de ugyanúgy bent is megnézik a végénél, beszállás előtt.
2013. ápr. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!