Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Átutazóban éjjel Pesten -...

Átutazóban éjjel Pesten - hogy oldjam meg?

Figyelt kérdés

Átutazóban leszek Pesten úgy, hogy egyik nap olyan éjjel fél 12-12 körül érkezek majd meg Budapestre, de továbbindulni csak hajnali fél 5-kor tudok.

Ezért az időért nem érné meg szobát kivenni, de mászkálni meg aluljárókban csövezni sem akarok főleg éjszaka.

Van valamilyen váróterem valamelyik pályaudvaron, ami nyitva van és nincs teli csövesekkel, ahol ilyen helyzetekben lehet várakozni?

Járt már valaki így? Ti hogyan oldanátok ezt meg?

Előre is köszönöm a választ és a tanácsokat!


2013. ápr. 19. 12:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Keresel egy éttermet, ami nyitva van és ott rendelsz valamit, amivel khúzod az idöt. Közben meg olvashatsz, akkor gyorsabban megy az idö
2013. ápr. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sajnos nem írtad, hogy hová érkezel és honnan indulsz tovább. Sejtem, hogy a reptér és valamelyik pályaudvar lehet az. Szóval közöld ezt velünk, hogy ne olyat ajánljunk, ami kiesik neked a távolság miatt.
2013. ápr. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A Hősök terére érkezem különbusszal és az Árpád-hídtól megyek tovább reggel szintén busszal.
2013. ápr. 19. 13:23
 4/7 anonim ***** válasza:
Én azt csinálnám, hogy a Hősök teréről az Andrássy úton elgyalogolnék az Oktogonhoz, és ott beülnék az éjjel-nappali Mekibe, aztán hajnalban a körúton gyalog elmennék a Nyugatiig, ahol metróra szállnék (az Árpád híd felé)
2013. ápr. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is egy Mc-t javaslok. Ez nem túl sok idő. Eszel egy hamburgert jó lassan, kicsit olvasgatsz esetleg sétálgatsz aztán már el is ment az idő.
2013. ápr. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem érintette meg a kérdezőt a tanácsunk...
2013. ápr. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Dehogyisnem, csak nem sokat vagyok itt gép előtt az utóbbi napokban. Köszönöm a válaszokat! :)
2013. ápr. 21. 08:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!