Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ha el adom a cégem, irány...

Ha el adom a cégem, irány Európa! De hová érdemes menni? Hol értékelik a pénzem, hol örülnek az adómnak? Szívesen nyitnék éjjel-nappalit mondjuk Londonban!

Figyelt kérdés
Sajnos nincs ismeretségem, így segítsegem sem!

2013. jan. 23. 16:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A nyelvet beszeled?

Elsosorban olyan helyre menj, amelyik orszagnak a nyelvet beszeled.

A masik kerdes? Ismered Londont? Olyan helyen vallalkozz, ahol azert van nemi helyismereted. Hogy tudd mire van ott szukseg, mibe erdemes befektetni.

Kerdes az is mennyi penzed van. Londonban a berleti dijak nagyon magasak.

En inkabb szetneznek a vilagban egy kicsit es csak azutan dontenek.

2013. jan. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A nyelv még talán nem is lenne gond, a pénz sem mert az lenne bőve, csak ismeretség nincs és ez álltal az ügyintézés is nyögvenyelős lenne. Voltam Londonban 2-szer is és mindent feladnék itt, hogy ott élhessek!
2013. jan. 23. 18:20
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne addj fel mindent. Szanj ra egy fel evet-evet es ismerkedj elobb a kornyezettel. Ez nagyon fontos.

Amugy ceget alapitani kb 10 perc es ingyen van, meg rengeteg infoval tamogatjak az embert. De ezeket elobb talald meg, kutasd fel es utana kezd el kolteni a penzed.

2013. jan. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez aztán nagy ötlet..Éjjel nappali Londonban :)


Annyi van belőle mint égen a csillag de még annál is több.


Értem hogy van pénzed...amit válts át Fontba.


Hol az ötlet?

Hol az Egyediség?


Ha ezek itthon sincsenek meg, akkor egy igazi metropolisban is életképtelen leszel.

2013. jan. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!