Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » KLM légitársasággal kapcsolatb...

KLM légitársasággal kapcsolatban vélemények, tapasztalatok? érdemes náluk jegyet venni?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 20. 21:26
 1/5 anonim ***** válasza:
En kétszer utaztam velük eddig Budapest-Amsterdam vonalon. Minden tökéletes volt. De utaztam a Transaviaval is tavaly nyáron ugyanezen az útvonalon. Azt kell mondjam, az egyetlen különbség az volt, hogy a Transavianal nincs ingyenes etelfelszolgalas, minden más pont ugyanolyan jó volt. Oh, es az ar. KLMnel 500 euro lett volna a ket jegy, a Transavianal meg 150. Sajnálom, hogy mar nem repülnek Amszterdamba....
2013. ápr. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Teljesen elfogadható szolgáltatást nyújtanak a tradicionális légitársaságok között. Életemben kb. 10x repültem Amszterdamba, ebből olyan 7 volt KLM, a többi Malév, utóbbit magasan verte, a többi nagy légitársasággal pedig hasonló szinten áll. Találkoztam már udvariasabb stewardesekkel, mint a náluk dolgozók, dehát hollandok, az egész ország rideg tapló első látásra.


Az árakról nagyon kurrens helyzetet nem tudok, de 2 évvel ezelőttig azért nagyon nem 250€ volt egy jegy náluk, maximum akkor, ha másnap akartál repülni. Bőven repkedtem 28-30e Ft-ért, amikor időben (1,5-2 hónapra előre) foglaltam, a legdrágább jegyem (amikor hirtelen kellett menni, 3 nap múlva) olyan 70 körül volt.

2013. ápr. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tavaly nyáron - az nem két eve volt es bizony 500 lett volna a két jegy egy felnőttre es egy gyerekre júliusban.
2013. ápr. 21. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Valószinűleg neked nem lesz velük rossz tapasztalatod, de én bojkottálom őket.

Életem egyetlen rossz tapasztalata KLM-mel volt (és elég sűrűn, kb havonta kétszer repülök). Glasgow-bol nem birtak hazavinni 1 napon át: eredeti gép meghibásodott (eddig rendben), de utána 2-3 saját gép + számtalan egyéb utvonalon lehetett volna még. Semmi. S utolag sem fizették ki az alternativ utvonal árát (ez még EU261 rendelet előtt volt).

2013. ápr. 24. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Havonta 1-2 alkalommal utazok repülővel. Tagja vagyok a SkyTeamnek, ami ugye több légitársaságból tevődik össze, egyik közülük a KLM. Őszintén szólva én a KLM-et szeretem a legjobban az összes légitársaság közül. A nemzeti légitársaságok közül ők voltak eddig mindig a legjobbak.
2013. jún. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!