Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ryanairnél online foglaltam....

Ryanairnél online foglaltam. E-mailt kaptam a foglalási kódról, megerősítve. Chek-inn utasfelvételt kell 15 nappal utazás előtt csinálni, írják. Visszaigazolást mikor kapok? Először utazom segítséget kérek!

Figyelt kérdés
2013. ápr. 22. 20:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Az az e-mail a visszaigazolás, amit kaptál!
2013. ápr. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
kódot kaptam és hogy honnan mikor hová és vissza hogy indulok, leírást, hogy majd beszállókártyát kell nyomtatni.Plussz Ryanair lapján azt, hogy a foglalás addig nincs visszaigazolva amíg nem kap útvonaltervet.Mostmár csak majd Chek-inn kell?
2013. ápr. 22. 21:12
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, csak a check-in-t kell majd megcsinálnod, más teendő nincs.
2013. ápr. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Igazabol az utazasi datum elott 15 nappal lehet leghamarabb megcsinalni az online utasfelvetelt aminek az "eredmenyet", ki kell nyomtatnod. A nyomtatast pedig el kell vinned repterre es ott bemutatni Check-inn-nel. Ami tartalmazza azt a kodot, amit irtal es egyeb adatokat. /Persze az utleveledet is vidd./
2013. ápr. 23. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Utolso: nem kell checkinnél bemutatni a besz.kártyát, rögtön lehet utasbiztonsági ellenőrzésre menni.
2013. ápr. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a beszállításra gondolhatott, nem a check-in-re.
2013. ápr. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én azt nem tudom mire gondolhatott, de azt tudom, mit írt le:

"A nyomtatast pedig el kell vinned repterre es ott bemutatni Check-inn-nel"


Check-in és a beszállítás az két külön dolog, nem szinonimák.

2013. ápr. 24. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!