Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 16 éves lány vagyok és van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éves lány vagyok és van egy játék amit nagyon imádok. Éjjel nappal ott lógnék. Ez egy online játék, jó társasággal. Netfüggő lennék? Szeretem még a párom?

Figyelt kérdés
Nagyon jól érzem magam köztük (igaz csak virtuálisan). Sokszor amikor fölmegyek msn-re és nekiállok beszélni a barátommal kb fél óra után késztetést érzek arra, h otthagyjam és menjek játszani. Többször füllentettem már neki ez miatt. pl: Ne harizz, de most a szüleim jönnek a gép elé (közbe meg elmentem játszani) Vagy ne harizz, de takarítanom kell... és ismét elmentem játszani. Hogyan tudnék én erről leszokni?? Én érzem, h szeretem őt, de ha ezeket megtudná tuti kiborulna :S Segítsetek pls:(
2008. jún. 30. 20:30
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
46%
tarkón lövést! hogy lehet itt ennyi gyp játszik kefélés helyet...
2008. jún. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
96%
Csak az akaraterőd segíthet. Akarnod kell nem játszani, illetve korlátokat szabhatsz magadnak, és ezeket be kell tartani. Különben később sok problémád lesz belőle, elvesztheted a barátaidat, és a pasidat is.
2008. jún. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
87%

az 1.válaszolónak a tarkónlövést..

szerintem mondd el neki őzsintén, hátha látja benned a változni akarást! amúgy jó h te is felismerted magadban

2008. jún. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
74%
Mit jatszol? :)
2008. jún. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
88%

Egyetértek a 2. és a 3. válaszolóval. "Jóhogy te ismerted fel, hogy függő vagy.." akaraterő kérdése..

Mi a game neve?:D L2, WoW? :D

2008. jún. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
48%
Hogyan is szerethetnéd, ha hazudsz neki. Inkább játszol az idióta játékoddal, mint hogy vele foglalkoz. Szóval még mindig tartom magam a tarkón lövéshez..
2008. jún. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
32%
Kicsi vagy te még ehhez a párkapcsolatosdi szarsághoz, inkább varrasd be a pinádat és menjél szépen vissza játszani!
2008. jún. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
93%
WoW-ozol mi?:D Am akaraterő kérdése az egész tényleg!
2008. jún. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
52%
Azért nevetséges, hogy játékfüggő vagy. Oké, hogy néha az ember szívesen foglakozik mással is, mint a pasija/nője, de önmagában a játékfüggőség nagyon gáz. Te meg nem találod a társaságod az életben, mi?
2008. jún. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Én is ezt csináltam egy ideig, nem foglalkoztam a barátommal, barátaimmal a játék miatt, aztán most már szóba sem állnak velem, a játékot meg meguntam ahogy te is meg fogod egy idő után, hiába a jó társaság. (Én L2 meg Rappelz függő voltam:D)

Szerintem még most hagyd abba, mielőtt te is azt vennéd észre hogy már csak virtuális "barátaid" vannak.

2008. jún. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!