Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Wizz Airnél csinálom az...

Wizz Airnél csinálom az internetes utasfelvételt, és azt írja, hogy utasfelvétel megtörtént, pedig nem is írtam be a személyim számát?

Figyelt kérdés

A beszállókártya nyomtatásnál az azonosító száma rublika üres, ott kellene lenni a személyi számának? Hogy tudom javítani? Ha nincs beírva a beszállókártyára akkor nem fognak felelngedni a gépre?

Segítség, most csináltam ilyet előszőr, és máris elszúrtam?!



2013. ápr. 24. 10:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem baj, ha nem írtad be. Először én is furcsállottam, de nem kell, mivel a reptéren úgyis kérik majd az úti okmányodat a beszálláskor. Átalában akkor kell beírni, ha schengeni övezeten kívülre mész.
2013. ápr. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Csak akkor kér ilyen adatot, ha Schengenen kívülre utazol (pl. Marosvásárhely, London). Te biztos Schengenen belüli célpontra utazol, így nem kér ilyesmit az oldal. Megjegyzem, hogyha kérne, akkor mindenképp be kéne írnod. Nem tudnád kifelejteni, mert nem engedné az oldal. :)


Szóval no para, ne aggódj, minden rendben! A beszállókártyán ott van a helye igen, mert minden wizz beszállókártya ugyanolyan sablon alapján generálódik, de úgy van jól, hogy nincs oda írva semmi, ha te Schengenen belülre utazol.

2013. ápr. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Régebben kérték Schengenen belülre is, de mostmár nem kérik. A Ryanair-nél viszont még most is kérik.
2013. ápr. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a megnyugtató válaszokat, igen, schengeni övezet.
2013. ápr. 24. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!