Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ha nyáron (június eleje vagy...

Ha nyáron (június eleje vagy közepe) mennék Európán kívülre, mikor csináltassak útlevelet?

Figyelt kérdés

Lejárt az útlevelem, és valószínűleg vagy június közepefelé vagy júliusban (még nem tudom mikor) mennék ki. Mennyi idő mire megcsinálják?

Szombathelyen lakom.


2013. ápr. 26. 16:49
 1/2 anonim ***** válasza:

20 nap, de érdeklődj a helyi okmányirodánál, hogy kell-e időpontot kérni és ha igen, mikorra tudnak adni. Én budapesti vagyok, a kerületemben csak 1,5 hónap múlvára lett volna időpont, ezért "csak" három hét várakozás után elmentem a város másik felére megcsináltatni.


Ha június elején mennél akkor meg már amúgy is aktuális az egész.


Vízum nem kell?

2013. ápr. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én nemrég csináltattam az útlevelet. A tájékoztatóban 30 nap volt feltüntetve hogy ennyi a postázási idő, de 2 hét alatt megkaptam. Szóval számolj 30 napot biztos ami biztos alapon..
2013. ápr. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!