Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Melyik európai országot...

Melyik európai országot tartod a legszebbnek?

Figyelt kérdés

Itt most a tájra értem.Nem épületekre,városokra,bár összkép is jöhet:)

Nekem Skócia és Írország tetszik nagyon (sajna csak képről láttam,de mások is mondták) a zöld dombokkal,titokzatos tavakkal,óceánnal.Egy utazó szerint Izland mind közül a legszebb és legérdekesebb...


2009. szept. 27. 18:30
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
51%

Magyarország azon belül Budapest.

A legjobb hely a földön kedves,becsületes,tiszta,független,odafigyelő,aranyos,szép emberekkel és a lélegzetelállító fővárossal.

2009. szept. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
86%

21:19


ugye csak viccelsz? :D

2009. szept. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Spanyolország
2009. szept. 28. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

21:19-en jót derültem, tetszett a POÉN XD


Sajna nem túl sok helyen jártam még, de ami késik nem múlik. Az eddigiek közül nekem Svédország tetszett leges legjobban. Az a hely egy teljesen más világ. Hatalmas, de más erdőkkel, utakkal, növényzettel, időjárással és tájjal. A hagyományos vörös faházak, kerítés nélküli telkek, trambulinok minden udvarban, vigyorgós gyerkőcök, egy lelassult világ! :) Hihetetlenül laza emberekkel, mosolygósok, gyönyörű hely! Remélem egyszer visszajutok... a rénszarvasok is jó fejek! :) 19/L

2009. szept. 28. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Bàr nem sok orszàgban jàrtam még, de Korzika elvaràzsolt, gyönyörü tàjai,erdök, hegyek, patakok! Egy helyi mondàs ugy tartja, hogy "Bàrmely részéröl is jöttél a vilàgnak, Korzikàn mindig talàlsz egy olyan helyet ami arra hasonlit." "Peu importe d'ou tu viens, en Corse tu trouveras toujours un endroit qui le ressemble."
2009. szept. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
63%
21:19- Köszi, bearanyoztad a napon. Szereztél 5 perc röhögőgörcsöt.
2009. szept. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a magyarországi válaszban van igazság, de én még barátságos pestit nem láttam. Szép hely Magyarország is, de nekem is Svédország tetszik a legjobban.
2009. szept. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
100%
Skocia es Iro a te orszagod akkor ha azoka szereted amiket leirtal:) Nekem kedvenc varosom Barcelona : tenger,napfeny,kultura,hegyek,shopping,jo kaja mind mind megtalalhato!
2009. szept. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
83%
Anglia es Skocia a nagy kedvec, de amugy Svajcba is szivesen mennek :)
2009. szept. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

Ausztriaban Tirol! Oda mindenkepp menjetek el.

De voltam mar Olaszban, Nemetben, Londonba is, mindenhol vannak gyonyoru helyek.

2009. szept. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!