Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Nyaraljak-e Zakyntoson,...

Nyaraljak-e Zakyntoson, Argassi- Paradise apartman? Mert egy ilyen kommentet találtam? Mennyire igaz ez?

Figyelt kérdés
Íme a komment: A hely szép. A körülmények azonban nagyon rosszak. Az első sokként a rengetek élő és döglött patkány látványa hatott, ami talán azért volt, mert az apartman egy rendezetlen terület szélén helyezkedett el. Az egyik oldalon közvetlen szomszédságban állattartás folyt, éjjel a kecske sírt, hajnalban a kakas kukorékolt. A másik oldalon buszvégállomás, buszforduló volt és kukák, ami miatt a levegő minősége romlott, a komfort érzetünket rontotta és nyugodt pihenés nem volt lehetséges. A medence korlátja mozgott, ami csupán azért volt nagy probléma, mert nagyon csúszott a padlózata, csak beesni lehetett a medencébe. Az idegenvezető tájékoztatása szerint az ablakokat nyitva hagyni éjjel nem szerencsés a rossz közbiztonság miatt, ezért klímát kértünk, de az meg nem működött rendesen, vagy nagyon fagyasztott, ami miatt meg is fáztunk, vagy nem ért semmit.

2013. máj. 5. 13:06
 1/5 anonim válasza:
Nekem is vegyesek voltak a tapasztalataim. Patkányok tényleg voltak és nem túl szívderítő látvány kibelezve.Viszont minden nap eltakarította valaki, nem tudjuk,hogy a macskák, vagy a takarító volt-e. Nekem már az első nap sikerült megcsúsznom a medence szélénél, úgyhogy cuki kék foltokkal nyaraltam tovább... :) Tetéztem a bajt, hogy a klímától én is megfáztam. A buszok tényleg zajosak, a kukák tényleg büdösek. A tenger az tényleg gyönyörű, mindenért kárpótol. Ezek alapján döntsd el te,hogy nekivágsz-e.
2013. máj. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi a választ.
2013. máj. 5. 13:31
 3/5 anonim ***** válasza:
Én más helyre mennék Zakintoson. Máshol jobbak lehetnek a korulmények. Jártam én is ugy, lefoglaltam a kirándulást, s utána olvastam el a véleményeket. Mind negativ volt, csak a tengert dicsérték. Elmentunk, és igazuk volt. Azota hallgatok a véleményekre.
2013. máj. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Zakyntoson, Argassi- Paradise apartmanban egyszer voltam. Soha többé!
2013. máj. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Miquel te miket tapasztaltál? Volt még a patkányokon és bűzön kívül egyéb is?
2013. máj. 12. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!