Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Írnátok nekem kanadai kisváros...

Írnátok nekem kanadai kisvárosokat?

Figyelt kérdés
Olyan kisvárosok neveire van szükségem ahol a legtöbben angolul beszélnek és lehetőleg Quedec vagy Onterioban vannak.

2013. máj. 9. 16:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia Quebec-ben most nagyon az angol nyelv ellen vannak.

Sőt ha jól tudom akkor a városoknál/falvaknál is azt akarják hogy csak franciául legyen kiírva az üdvözlés is.

És teljes francia nyelvűséget akarnak.

És már több alkalommal volt népszavazás hogy Quebec külön váljon Kanadától.(Szerencsére eddig nem sikerült nekik)

Na de vissza a kérdéshez:)

A fent leírtak alapján/miatt nem tudok Quebec-ben angol kisvárost:)


Ontario-ban több is van:


Thunder Bay

Nottawa

Collingwood

Caledon

Orangeville

London

North Bay

Greater Sudbury

Belleville

Prince Edward

Owen Sound

Tara

Markdale

Durham

stb...

2013. máj. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm csak az a baj hogy Ontario mégsem jó :/ túl messze van Main-től ami nekem fontos lenne hogy közel legyen :/ ezért kellett volna egy quedeci kisváros :/
2013. máj. 11. 16:37
 3/3 anonim válasza:

Knowlton! Angolok alapította kisváros Québecben, szinte az amerikai határon. Mivel québeci, így természetesen francia nyelvű, kívülről.. Igazából elég nagy angol "kisebbség" van, asszem az 50%-ot is meghaladja.

Voltam itt, szal 100%-ig biztos az info. :)

2013. jún. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!