Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Mi a módja magyar állampolgárk...

Mi a módja magyar állampolgárként J1-es USA vízum tulajdonosaként kanadai vízumot igényelni?

Figyelt kérdés

Először vagyok az Egyesült államokban és felmerült egy kanadai kirándulás lehetősége a nyáron, szeretnék hamarabb utána érdeklődni.


Ha valaki honfitársam igényelte már mennyi a költsége, az idő ami alatt el lehet intézni és minden ezzel kapcsolatos információ érdekel.


Előre is köszönöm!



2013. febr. 21. 13:14
 1/3 anonim ***** válasza:

én is voltam kint nyáron, de nem mertünk átmenni a Niagaránál a kanadai oldalra, mert a mexikoiak miatt nem szeretik visszaengedni az USA-ba az embereket, mert általában a vizum meghosszabbitasara hajtanak.


Amugy nem tudom, hogy mennyi idot szandekozol canadaban tolteni, de szerintem turistaknak csak annyi, hogy fogjak magukat es atmennek a hataron. Kövezz meg, ha nem igy van.

2013. febr. 22. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]


az érvényes útlevéllel rendelkező magyar állampolgárok vízum nélkül utazhatnak legfeljebb hat hónapra Kanadába turizmus, látogatás vagy üzleti tárgyalás céljából.

2013. febr. 22. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszolók! Sokat segítettetek! :)
2013. febr. 22. 05:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!