Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ti hogy oldjátok meg az...

Ti hogy oldjátok meg az apartman, szálloda kulcs kérdést?

Figyelt kérdés

Ha lementek a tengerpartra fürödni, s mindenki bemegy a vízbe, akkor mit csináltok az értékekkel, szállodakulccsal?

Barátnőmmel megyünk majd ketten nyaralni, felváltva röhejes lenne a vízbe bemenni...


2013. máj. 12. 20:55
 1/8 anonim ***** válasza:

Szálloda kulcskérdés egyszerű, leadom a recepción..

Apartman kulcs: veszel egy ilyet: [link]

2013. máj. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi, valami hasonlóra gondoltam én is, csak nem ilyen áron...
2013. máj. 12. 21:12
 3/8 anonim ***** válasza:
Én a fürdőnadrág belső cipzáros zsebébe rakom a pénzzel együtt. Más értéket meg direkt nem viszek.
2013. máj. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mi is csak a kulcsra, meg pénzre gondolunk.
2013. máj. 12. 21:25
 5/8 anonim ***** válasza:

Legtöbb fürdönadrágnak van ilyen kucs tartó opciója.

Egyszer találtunk horvátországban a víz alatt egy kulcscsomot. Ott álltunk, hogy mit tegyünk vele , mikor valaki elkezdett keresgélni a vízben. Ès megkérdeztük mit keres, és kucsot. Az övé volt.

2013. máj. 13. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Sok az utazó -magyar és román- zsebtolvaj.

Én semmi értéket sem hagynék a parton őrizetlenül.


A legjobb megoldás a belső zseb, vagy a nyakba akaszthatós vizmentes "kapszula".

2013. máj. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A papírpénzt hova tegyük? A sok apró még véletlen lehúzza a nadrágot a vízben! :)
2013. máj. 13. 21:21
 8/8 anonim ***** válasza:

Általában kisgyerekes család mellé fekszünk...ott valaki mindig van a cuccoknál... Ők figyelnek...mint ahogy mi is figyelünk a melletünk lévő cuccokra...


Kulcsot magunkkal visszük, de levesszük a jelzést, hogy melyik apartman vagy szállodából vagyunk...így a szállodaszobát nem ltudják kirámolni, pénzt meg annyit viszünk amennyi aznap kell, a többit rejtjük a szállodában....ha sokan nyaralunk akkor pedig eldugjuk a kulcst, mindennap máshova különálló kisapartmanházak esetén...

2013. máj. 31. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!