Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » A kiskorú gyermek egyedül...

A kiskorú gyermek egyedül utazna, bekísérhetném a terminálba?

Figyelt kérdés
Gyermekem Londonba utazna a nyáron, nem aggódom mert londoni repülőtéren várnák. Kíváncsi lennék hogy esetleg Pesten a terminálba be engednének e vele, hogy ne kelljen szegénynek órákig tök egyedül ücsörögnie.
2013. máj. 14. 11:58
 1/9 anonim ***** válasza:
73%

Nem nem engednek be.

De 14 év alatti gyereket el kísérnek és mindig átadnak valakinek. Vagy egy reptéri alkalmazotnak vagy már a stuiknak.

De téged nem engednek be. De felesleges beengedned elöbb, ferihegyen azért nem szokott olyan óriási sor állni az átvizsgáláskor, és ha közel az idö még simán elöre is vesznek. ìgy kb 30 perccel a beszállás elött küldeném be akár kísérik akár már nagyobb.

2013. máj. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
35%

a terminalba beengednak, csak a tranzitba nem. A kedves valaszolo fogalomzavarban szenved, vagy meg soha eleteben nem latott repuloteret kozelrol. Ki tiltana meg, hogy bemenj a terminalba? Nem is ellenorzik, hogy ki megy oda be.


Ne irjatok mar hulyeseget!

2013. máj. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs jegyed, akkor nem engednek át az ellenőrzésen. Addig természetesen kísérheted.

Ha nagyon be akarsz menni, akkor megveszed aznapra a legolcsóbb jegyet bárhová. De szerintem felesleges, mert azért nem kell órákat várnia bent.

2013. máj. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
67%

Elsö vagyok. Nem írtam, hogy terminál.

A kérdezö rosszul tette fel a kérdést, de én tudom mire gondol, mert rengeteget repülünk, és gyerekekkel is.

Kérdezö arra kiváncsi, hogy az átvizsgálás utánni részre, ahova már csak jeggyel rendelkezöek mehetnek be, oda beengedik-e.

2013. máj. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
nem arra valaszoltal amit kerdeznek. A kerdes az volt, hogy a terminalba bekiserheti-e. A valasz, igen.
2013. máj. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Elnézést, én tettem fel rosszul a kérdést. Nem nagyon vagyok jártas ezen a téren.. még egyszer elnézést.
2013. máj. 14. 14:37
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Teljesen egyértelmű, hogy mire gondolt a kérdező, felesleges kötekedni 77%-os!
2013. máj. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Tényleg abszolút felesleges... én hibáztam, rosszul tettem fel a kérdést, mert tudatlan vagyok ehhez a témához, még is vannak értelmes emberek akik felfogták az ügyetlenségem ellenére is hogy mire lennék kíváncsi. Az első válaszoló segítségét köszönöm.
2013. máj. 14. 19:07
 9/9 A kérdező kommentje:
Kedves második,azért neked is megköszönöm hogy vetted a fáradságot és írtál ide :)
2013. máj. 14. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!