Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Az Egyesült Államokba utaznék...

Az Egyesült Államokba utaznék nyáron egyedül,17 évesen, mit kell tudnom róla?

Figyelt kérdés
Lesz fogadó család (nem cserekapcsolat), meg fix lakóhely. Nekik alá kell írniuk valamit? Milyen papírok kellenek és azokat hol lehet igényelni? Egyedül utaznék, mennyiben jelent akadályt, hogy még magyar jog szerint is kiskorú vagyok? A szüleim természetesen beleegyeznek, nem erről van szó... Milyen kérdésekre kell számítanom?
2011. dec. 8. 23:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Ismiket mesz latogatni?
2011. dec. 9. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
2011. dec. 9. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen, ismerősöket. Én is láttam azt a kérdést, viszont 2009-es és jó lenne friss információ...
2011. dec. 9. 21:03
 4/10 anonim ***** válasza:

amit tudok javasolni az egy level az ismiktol. En is ilyet szoktam irni amikor engem latogatnak meg. Meg anyueknak is irok ilyet, pedig ok a gyerekukhoz jonnek, de mivel nem tul jo az angoljuk, igy csak odatartjak a levelet a tisztnek, az elolvassa es kerdes nelkul pecsetel az utlevelukbe. Igy szokott kinezni a level:


To whom it may concer,

This is to confirm that Gipsz Jakab is coming to visit me in the United States. I will provide him with food and accomodation. He will stay at my place, at 123 Some Street, City, State. If you have any questions or comments, please call me on my cell phone: 123456

Sincerely,

alairas


Ha szolsz az ismiknek ok biztos irnak neked valami hasonlot, amit kinyomtatsz es legyen nalad mikor belepsz az orszagba. A fent irt szuloi beleegyezessel egyutt. (meg az ESTA)

2011. dec. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Életed eddigi legnagyobb kalandja lessz. Nem ismerlek, de ezt biztosan tudom. :D
2011. dec. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Hát akkor kvittek vagyunk :D A nyáron megyek ki én is, egyedül... :/ majdnem 15 éves leszek :) Melyik városba mész?

Egyébként szívás, mert angolból vagyok a legrosszabb, de rokonaim nekem is írnak ilyen papírt, amit az egyik válaszoló már írt :)

2011. dec. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi, remélem én is, hogy jó lesz. Missouri államba megyek, mostmár csak a szüleimen múlik... :)
2012. jan. 1. 21:51
 8/10 anonim válasza:

15-17 évesen csak úgy elengdnek a szüleitek? Egy másik kintinensre??

Hova fajulunk istenem... :O

2012. szept. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igen, 17 évesen elengedtek egy másik kontinensre. Hűha... Felsőfokon beszélek angolul, ismerősöket látogattam meg, akik a reptéren vártak és azután alig tévesztettek szem elől. És semmi gond nem volt... Ide fajult a világ.
2012. szept. 9. 16:56
 10/10 anonim ***** válasza:
na ja :DD engem meg 15 évesen elengedtek a szüleim másik kontinensre a keresztszüleimhez meg az unokatesómhoz, na? xd és odafele ismerősökkel, visszafele utaskísérővel jöttem, és semmi probléma nem volt :)) nem hinném hogy ez olyan nagy elfajulás lenne...
2012. okt. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!