Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Menyibe kerülne nekem a...

Menyibe kerülne nekem a távolsági busz?

Figyelt kérdés
Ha van nekem egy Magyar Álamkincstár Hatósági Igazolványom amivel itt szegeden a helyközi járatokon (60,73,21,11...stb) ezeken ingyen utazok akkor nekem mennyit kell fizetnem egy távolsági buszra ami Sándorfalvára visz ki. Kérlek segítsetek mert nagyon fontos lenne.

2013. máj. 16. 08:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mégis mennyivel került volna több erőfeszítésedbe felhívni a helyi Volánt ahelyett, hogy ide írogass?
2013. máj. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

A MÁK-kártya helyijáratú autóbuszon ingyenes utazásra, távolsági és helyközi buszon 90%-os kedvezményre jogosít téged és 1 fő kísérőt. Tehát, ha pl. 3.000 ft a jegy, akkor 300 ft-ba kerül.


Elvileg a vonatra is ez vonatkozik, csak most van ez az új pótjegy-dolog, ezt nem tudom, hogy hogyan befolyásolja.

2013. máj. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Előző vagyok újra.


Megnéztem neked: Szeged - Sándorfalva 15 vagy 20 km járattól függően. 90%-os árak: 30 - 45 ft-ig terjednek, járattól függően.


A kiegészítő jegy 150 ft erre a távra, ha kell fizetni rá (autópálya, emelt szintű szolgáltatás stb.), akkor ezt add még hozzá.

2013. máj. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!