Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ha befosnátok a reggeli...

Ha befosnátok a reggeli távolsági buszjáraton suliba menet, ti mit tennétek? Közvetlen utána, és hosszú távon.

Figyelt kérdés

2012. ápr. 1. 21:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Közvetlen utána kabáttal eltakarom,és keresek egy wc-t letakaritom magam.Majd iány haza átöltözni,lefürdeni,hasfogót bevenni.

Hosszu távon? pótalsót magammal hordani ha összeeszek mindent :)

2012. ápr. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer fordult elő velem ilyen,helyijáraton... leszálltam a legközelebbi közintézménynél...felmentem a 4.emeletre(már bekakiltam addigra),-azért a 4.-re,mert tudom,hogy ott van normális vécé,az összes többi az minősíthetetlen,kritikán aluli higiéniájú- és kakiltam.Utána ellógtam a suliban az órát, eliszkoltam mielőtt meglátott volna a tanár - hazamentem,kikakiltam magam az otthoni wc-n(4 lehúzás), tusolás...kakis cuccok a mosógépbe(minden)...és utána már csak az esti 2 órára mentem vissza 6-tól fél 8-ig.
2012. ápr. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Múltkor majdnem így jártam. Igaz csak fél órás volt az út, és már az első megálló után éreztem, hogy baj van. Egész úton azt néztem hol érdemes leszállni, esetleg erdős részen valahol. Rettenetes agykontroll kellett, hogy kibírjam a célvárosig, ott leszálltam és megcéloztam az első vendéglátóipari egységet, mondtam hogy rosszul vagyok kértem egy ásványvizet és beültem a slozira. Égő nem égő, de ha menni kell, akkor menni kell.

Akár egy üzletbe is bekéretőznék sürgős esetben, biztos megértik, esetleg fizetnék is a Wc használatért.

Nálam általában van hasfogó, de amikor érzem, hogy már csikar, akkor csak az első adag után fogja meg, előtte nem.

2012. ápr. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Mikor általános iskolás voltam, egyik osztálykiránduláson valaki be$zart, ráadásul éppen a pesti bazilikában voltunk kirándulni. Viccelődtünk is nagyokat, hogy itt most olyan szag van, mint egy b u z i likában. Mindenki érezte, hogy nagyon büdi van, ezért a tanárnő minden gyereknek végigtapogatta a hátsóját, hogy kiderüljön kinek van a nacijában csomag. Akkor még sajnos nem derült ki, ezért átmentünk egy másik helyre, ami egy csillagvizsgáló volt, és csigalépcsőn kellett felmenni. A bekakilt illetőnek a nadrágszárából közben folyamatosan potyogott ki az anyag végig a lépcsőkön, aminek a szaga bejárta az egész épületet, és a lépcsőn fentről lefelé jövő egyetemisták a jegyzeteikkel próbáltak legyezgetni az arcuk felé egy kis tiszta levegőt, már ha lett volna. A csillagvizsgálóban aztán már nem lehetett tovább takargatni a szennyest, és kiderült kinél van az orrfacsaró bűz forrása: osztálytársunakt bekísértük a WC-re, hogy ott kimossa a fehérneműjét, de csap nem volt, ezért a WC kagylóban kezdte el kimosni. Hamar elszennyeződött a víz a csészében, ezért egy kissé túlbuzgó osztálytársam meghúzta a WC kart, mire a már félig kimosott de még erősen vonalkódos gatya eltűnt a nagyvárosi csatornák útvesztőiben...
2013. ápr. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Sirok ezen a történeten utolsó :DDD
2013. ápr. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%

igen, nagyon mulatságos, ráadásul minden szava igaz, nem kitalált :D

Szintén ált iskolai osztálykiránduláson történt, hogy Ukrajnába mentünk kirándulni, és hazafelé jövet valamiért le volt zárva a határ, amit akkor még katonák őriztek és nem határőrök. Mindenhol nyüzsögtek a láthatóan fiatal kiskatonák, alighanem a magyar invázióra gyakorlatozhattak. Már kezdett esteledni, miközben állt a busz, és mindenki kihasználta a kínálkozó lehetőséget levegőzésre, és hogy elintézze a WC-n a dolgát, ezért csak pár ember lézengett a buszon. Az egyik tanárnőt is láttuk leszállni korábban, és az egyik szemfüles gyereknek feltűnt, hogy már elég régen elment a WC-re, de még mindig nem jött vissza. Rendes szókimondó falusi gyerekként kommentálta is a dolgot, miszerint "Na, tanárnénit már biztos jól meg...ták a kiskatonák a WC-ben"

Mire a félhomályban felemelkedett valaki az előttünk lévő székből, és legnagyobb megdöbbenésünkre a tanárnéni hangján szólalt meg: "Na kisfiam, szégyelld magad."

2013. ápr. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!