Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » A legnagyobb álmom, hogy...

A legnagyobb álmom, hogy eljussak?

Figyelt kérdés

Van sok millió hely, ahová iszonyatosan szeretnék eljutni, de van egy, ami a legnagyobb álmom, mégpedig eljutni Ausztriába télen, megnézni Bécset az Adventi vásár idején, illetve elmenni az Alpokba és olyan kis síházakban megszállni, aminek erkélye van meg kandalló. Az ilyen házakba nyáron is szeretnék elmenni. A hegyi tavakat és patakokat megnézni. Schönbrunni kastélyt végigjárni. Ezeket nagyon szeretném. Sajnos hiába, hogy nincs olyan messze, de erre nincs pénzünk.


Nektek mi az a hely, amit mindennél jobban meg szeretnétek nézni? Miért?


2013. máj. 18. 19:47
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Ilyen helyekre gondoltam :)

[link]

2013. máj. 18. 19:49
 2/12 anonim ***** válasza:

Nekem is van egy álmom, hogy hova szeretnék eljutni, de valószínű hogy sosem fogok tudni elmenni oda.

[link]

[link]

machu picchu a hely neve

2013. máj. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Hát igen, ez a hely sem semmi :) Én kívánom, hogy eljuss oda egyszer :)
2013. máj. 18. 20:39
 4/12 anonim ***** válasza:

Én elég sokat jártam Ausztriába, minden felé. Bécstől szerintem csak szebb városok vannak. Csak egy pár kedvenc: Innsbruck, Villach, St. Anton am Arlberg, Bregenz, St. Jodok am Brenner... és még sokáig sorolhatnám :) Imádtam felmászni a Galzigra, de a Zürs völgy is eszméleten.

Nem tudom hány éves vagy, ha 26 éven aluli, nézz utána a Sommerticketnek. Én ezzel utazgattam végig két nyarat, elég olcsón. Nagyon megéri!

2013. máj. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
2. válaszoló köszönöm amit írtál, meg fogom nézni és a helyeket is. Amint azt írtam is Bécsben igazán az Adventi vásár és a Schönbrunni kastély érdekel. De az összevágott kép jobban kifejezi, hogy miért is vágyok Ausztriába :D
2013. máj. 18. 22:05
 6/12 anonim ***** válasza:
Örülök ha segítettem valamit az álom megvalósulásához :)
2013. máj. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Eleg sok helyre eljutottam mar, Azsia, Europa, Eszak-Amerika.


Az en vagyam Svalbard.

2013. máj. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mexikó az álmom(Cancún),mert látni szeretném Chichen Itza-t
2013. máj. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

En rengeteg helyre szeretnek eljutni, de nem panaszkodok , mert iden es jovo nyaron is sikerulni fog (Franciaorszag-Parizs es Brazilia) Egyebkent ha fiatal vagy, rengeteg idod van meg eljutni oda, foleg, hogy ez egyaltalan nem egy lehetetlen alom. Elso valaszolonak kivanom, hogy eljusson Peruba , en 2x voltam es lenyugozo hely:)!

14/L

2013. máj. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Svalbard hihetetlen hely lehet :D Hatalmas élmény lehet ekkora jéghegyek között, a nagy fehérségben állni és ezeket az állatokat szabadon, a természetes élőhelyükön látni.


Chicken Itza szintén gyönyörű. Mindig is szerettem az ilyen ősi épületeket, nekem külön élmény lenne mert fiatalabb koromban régész szerettem volna lenni, és ez egy remek hely az ilyen embereknek :)


19 éves vagyok, tehát még van időm utazgatni. Kíváncsi leszek, hogy mi lesz az első külföldi úti célom, ugyanis még nem jártam külföldön.


Mindenkinek eddigi válaszolónak kívánom, hogy eljusson oda, ahová szeretne.

Utolsó válaszoló jó utat Franciaországba és Brazíliába :)

2013. máj. 20. 01:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!