Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » A legnagyobb álmom, hogy...

A legnagyobb álmom, hogy eljussak?

Figyelt kérdés

Van sok millió hely, ahová iszonyatosan szeretnék eljutni, de van egy, ami a legnagyobb álmom, mégpedig eljutni Ausztriába télen, megnézni Bécset az Adventi vásár idején, illetve elmenni az Alpokba és olyan kis síházakban megszállni, aminek erkélye van meg kandalló. Az ilyen házakba nyáron is szeretnék elmenni. A hegyi tavakat és patakokat megnézni. Schönbrunni kastélyt végigjárni. Ezeket nagyon szeretném. Sajnos hiába, hogy nincs olyan messze, de erre nincs pénzünk.


Nektek mi az a hely, amit mindennél jobban meg szeretnétek nézni? Miért?


2013. máj. 18. 19:47
1 2
 11/12 kapaferenc válasza:
Ausztrália, azon belül Brisbane, az életem városa. nézd meg gugli képek közt, nagyon más világ
2013. máj. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Nemrég pont néztem Brisbane-ról képeket, illetve valamikor láttam a Travel Chanelen is egy forgatást Brisbane-ból és valóban egy másik világ. Nálam ez a város inkább már inkább az a tipikus "itt akarom leélni az életem" kategória.


Kicsit már bénának érzem magam, hogy ti itt szebbről szebb helyekről írtok nekem, én meg arra vágyom a legjobban, hogy pár napot Ausztriában töltsek el.


Egyébként ha arról van szó, hogy hol élném le az életem, akkor London, Madrid, Barcelona, Valencia, Róma, Mérida, Puerto Morelo. Ez az utolsó kettő Mexikóban van. Régebben nagyon vágytam Buenos Airesbe, most sem mondanék nemet ha valaki előállna vele, hogy holnaptól ott élünk. Mint lakhely a latinos városok érdekelnek, ezt láthatjátok is. Nem tudom elmagyarázni, hogy miért, de talán az a pezsgés, a kultúra, az hogy élvezik az életet...

2013. máj. 23. 21:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!