Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Te miért vagy még Magyarország...

Te miért vagy még Magyarországon, mi köt Téged ide, mi tart ebben az országban?

Figyelt kérdés

2013. máj. 20. 19:07
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Itt születtem, itt élek. Itt van a családom, barátaim. Van munkám, van fedél a fejem felett. Végül is minden megvan amire szükségem lenne. Magyarul beszélek (meg oroszul) szóval én jól érzem magam a saját hazámban...De hozzáteszem, nem ítélek el senkit aki a boldogulását más országokban találja meg. Én nem vágyom külföldre menni, jól elvagyok itthon is.
2013. máj. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
Miért vagyok még Magyarországon?...Mert ahol lenne munkalehetôségem,oda nem tudok kijutni a családommal,egymagam pedig nem megyek!...
2013. máj. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%
Sokáig nem akartam külföldre menni, főleg a család miatt, meg aztán mert otthon sem kerestem rosszul, de rájöttem, ha nem egy helyben akarok toporogni, akkor bizony mennem kell. Jöttem is, nem bántam meg, a családommal napi szinten webkamera kapcsolatban vagyok, honvágyam nincs, dolgozom, jó helyem van, vannak barátaim, ismerőseim idekinn. Nyitottnak kell lenni, nem pedig begubózni és akkor nem fog hiányozni semmi otthonról. A biztos megélhetés, nyugodtabb életkörülmények szerintem fontosabbak mint bármi más.
2013. máj. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
Mert itt születtem, itt vannak a barátaim, családom, ismerősök. Emellett rendesen meg tudok élni a fizetésemből. Persze nem engedhetek meg akármit magamnak, de az én saját igényeimet ki tudom elégíteni, valamennyit félre is tudok tenni, szóval nem érzem úgy, hogy el kéne mennem, mert az nem igazán motivál, hogy most akkor valamivel több pénzem lesz, mert én úgy gondolom, hogy nem a pénz a legfontosabb dolog az életben. Ráadásul elég sok országban jártam már, és pontosan látom, hogy máshol sincs kolbászból a kerítés.
2013. máj. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%

Mert magyar vagyok, ide születtem, itt van a munkám. Ez a nyelvem, ez a szülőországom, itt vannak a barátaim.

Ugyanez köt ide, mint egy németet Németországhoz, egy dánt Dániához, stb stb.

2013. máj. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Micsoda ostoba kérdés... Mert talán ha csak így simán ki lehetne menni bárkinek akkor ebben az országban csak cigányok lennének... De egyébként aki ilyen könnyen ki tud(ott) menni, mint ahogy írtad a kérdést az már rég nincs itt...
2013. máj. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
50%
Ha meglesznek az új irataim úgy lelépek,hogy vissza se nézek. Mit kell ezt az országot ennyire sztárolni? Amikor ennyire rossz még a komcsik idején sem volt.
2013. máj. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 gungasam ***** válasza:
54%
Bárhova is mennék nem lenne lakásom,nem tudnám a nyelvet,nem ismerném a helyi illemet,szokásokat, nem lennének még megbízhatatlan ismerőseim se nemhogy megbízhatóak.Nem lennék tisztában a helyi törvényekkel,lehetőségeim határaival.A politikai rendszerrel.A helyi rasszista megítéléssel, ki tudja még ha megszólalnék is baj lenne...Biztosan mindent meg lehet tanulni.Nem biztos, hogy megéri...Járt utat a járatlanért fel ne cseréld.
2013. jún. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!