Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Londonban van önkéntes munka?

Londonban van önkéntes munka?

Figyelt kérdés
18 éves leszek októberben. Nem nagyon megy még az angol nyelv és hát arra gondoltam, hogy ilyen önkéntes munkát vállalhatnék odakint a nyári szünetben. Nyelvtanulás szempontjából szeretnék kimenni, illetve még soha sem voltam kint külföldön (még szomszédos országba sem)és vágyakozom Londonba! Szeretek segíteni másokon, szeretem az állatokat.

2013. máj. 25. 13:08
 1/9 A kérdező kommentje:
Nem muszáj pont London.Tehát olyan hely is jó,ahol angolul beszélnek.
2013. máj. 25. 13:27
 2/9 anonim válasza:
0%
És miből fizeted a szállást?
2013. máj. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%

[link]


Az Európai Önkéntes Szolgálat honlapján érdemes körülnézned!


és hogy miből fizeti a szállást? az önkéntesek szállását, kajáját fizetik, sőt még kap egy kis zsebpénzt is, amit szórakozásra, egyebekre költhet.

2013. máj. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!! Tehát van Londonba ? Az nem baj,hogy nem valami jól megy az angol?
2013. máj. 26. 21:49
 5/9 anonim ***** válasza:
Rengeteg van Angliában, ezen az oldalon nézz szét: helpx.net
2013. máj. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi! Nem értem mert angol az oldal :/
2013. máj. 28. 11:15
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem bántásként írom, de ha annyira sem beszélsz angolul, hogy szótár segítségével megértsd az oldalt, akkor kár kimenned. Így még önkéntes munkára sem alkalmaznak.

Vagy hogy fogod megérteni amit mondanak? Vagy hogy beszéled le velük, hogy ki szeretnél menni? Nyelvet tanulni úgy lehet kint, ha már beszélsz valamennyire és azt fejleszted tovább.

Tanulj meg alap szinten és utána ez egy nagyon jó lehetőség a további fejlődéshez.

2013. máj. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Tudok angolul,csak nem nagyon. Jövőre érettségizek. A nyelvtani résszel vagyok leginkább gondban.
2013. máj. 28. 16:13
 9/9 anonim ***** válasza:
Vannak önkéntes munkák. "Charity" üzletekben néha fiatal eladót keresnek aki a kasszánál vagy hátul dolgozik. Szerintem olyan szimpatikus uzletet válassz ami neked tetszik.
2018. jan. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!