Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Van olyan aki volt már kint...

Van olyan aki volt már kint dél-amerikai országban hosszabb távú önkéntes munka céljából? Vagy esetleg tervez/szeretne?

Figyelt kérdés

Pl. EVS (Európai Önkéntes Szolgálat) révén, stb.

Én gondolkozom ilyesmiben, elsősorban Argentina/Uruguay lenne az úticél!

De akár más ország is szóbajöhet.



2012. máj. 1. 19:45
 1/10 argentinamania válasza:
68%
Én nagyon szeretnék Argentínába, Buenos Aires-be menni 1-2 hónapon belül, önkéntesként is akár. Még aktuális a terved?
2012. nov. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Még aktuális, szintén Buenos Airesbe mennék (elsősorban), kb. egy évre, lehetőleg jövő ősztől, ha találnék valamiféle lehetőséget önkénteskedésre. Eddig az EVS-t néztem, mert ez a program sok költséget finanszíroz, csak úgy turistaként kimenni viszont nem tudok, se nem tudnám megengedni azt, hogy még én fizessek az önkénteskedésért...
2012. nov. 12. 20:32
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok! Bocs, hogy beleszólok, de van már valami szervezés? Én is az EVS-sel szeretnék kimenni, csak más lenne a célország...ha vannak már ezzel kapcsolatban tapasztalataitok, szívesen venném... köszönöm! :)
2013. febr. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Szia! Igazából még nem jutottam semmire, egyetemet is be kellene előbb fejeznem, de továbbra is a jövőbeli terveim között szerepel az EVS-es önkénteskedés, mint lehetséges alternatíva.

Te merrefelé mennél?

2013. febr. 24. 09:54
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Értem...húúú igazából minden nap más a tervem, alapvetően Moszkva vagy Berlin utána jön Szicília (itt bárhová), Róma, Amerika....az első kettő a nyelvtanulás miatt...remélem többet is meg lehet pályázni, a jövő héten megyek be a szervezethez. Mindenhol azt írják, hogy mennyit kell fizetni érte, de itt azt olvastam, hogy csak a ki-és visszaút 10-10 százalékát kell fizetni...erről tudsz valamit?
2013. febr. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Azóta sikerült kideríteni valamit? :)


Én is úgy tudom, hogy az utazási költség 10%-át kell állni, azon kívül nem tudom, hogy van-e más fizetnivaló... épp azért néztem ki magamnak ezt a lehetőséget, mert más önkéntes munkákért még nekem kéne fizetni :S, amit nem tudok kivitelezni.

2013. febr. 28. 21:45
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem volt idő vele foglalkozni, hétvégén elolvasok mindent a témáról, kiválasztom a helyeket, és a jövő héten bemegyek, majd utána írok, hogy mi volt! :)
2013. márc. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
50%
Sziasztok! Engem is érdekelne a dolog, ha van valami lehetőség kijutni Uruguayba, feltétlenül szóljatok! :) Tudtommal ingyenes az EVS.
2013. márc. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Van ez az oldal, keress itt, bár én csak európai országokat láttam...

[link]

2013. márc. 3. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Sziasztpk, en is sretnek menniönkeneskedni,hsllottam,chogy vannak helyek ahol bizonyitvanyt diplomat islehetkapni a progra vegen es zsebpenzt is adnak. Ti mit tudtok?
2015. márc. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!