Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Van olyan, aki (idén) nyártól/...

Van olyan, aki (idén) nyártól/ősztől szeretne au pairként dolgozni Amerikában?

Figyelt kérdés
Bárki írhat, akár a jelentkezésnél tart, akár a családkeresésnél vagy már a kiutazás előtt áll. Jó lenne megismerkedni, tapasztalatokat cserélni...stb.

2013. máj. 26. 16:00
 1/6 anonim válasza:
Szia. Te már benne vagy a programban? Esetleg meg is találtad a családod? Mennyi idő telt el/telik el a jelentkezéstől a kiutazásig?Én jövőre készülök és érdekelne hogy mikor érdemes majd elkezdeni összegyűjteni a papírokat:)
2013. máj. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szerintem 1-2 hónappal előtte érdemes elkezdeni kitölteni a papírokat. De ezt úgy számold, hogy a tervezett kiindulási időpontod és a papírok leadása között legyen legalább 2-3 hónap, esetleg 4, mert nem tudhatod mennyi időbe fog telni megtalálni a megfelelő családot. Tehát tegyük fel augusztusban szeretnél kiutazni, akkor májusban, legkésőbb júniusban már jó lenne, ha bekerülnél a rendszerbe. Ehhez viszont már márciusban el kell kezdened a papírokat összeszedni, mert pl. az orvosi papírok is 1-2 hét is lehet, mire megkapod az eredményeket. Remélem tudtam segíteni.

Én elméletileg jövő héten megyek Bp-re az interjúra az ügynökséghez, s viszem a papírokat is. De még néhány dolog kell. Ha azokat sikerül a héten beszereznem, akkor megyek is jövő héten Bp-re.

2013. máj. 29. 23:06
 3/6 anonim válasza:
Köszönöm, sokat segítettél!Sok sikert az interjúhoz!:)
2013. máj. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Neked is jövőre.:)
2013. máj. 30. 18:01
 5/6 Dorottyabp válasza:

Szia!

Ha minden igaz, én augusztus véén megyek ki Ohioba az Expert AuPair-el. Már család megvan, csak papírokat kell összeszedjek. :)

Te hogy állsz? :)

2013. júl. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az jó, gratulálok! :) Én halasztottam egy kicsit, előbb még 6 hónapot Londonban fogok tölteni mielőtt megyek Amerikába.:)
2013. júl. 3. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!