Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Üdv Mindenkinek! London-Lutonr...

Szerencs Ferenc kérdése:

Üdv Mindenkinek! London-Lutonra utazunk, a Wizzair-nél 32 kg-t engednek mint csomag. Az Easybus-nál vagy a Greenline-nál ezt megméri valaki? Indok: ez van. Tapasztalt valaki ilyet? Ja bocs -Ők 23-kg-t engednek.

Figyelt kérdés
2013. máj. 26. 18:15
 1/3 anonim ***** válasza:
nem hinnem. buszos utnal soha eletemben nem tapasztaltam ilyet. Amerikaban volt olyan, hogy lemertek, de nem kotozkodtek ott sem. (bar nem tudom, hogy milyen nehez volt a poggyaszom es mennyi a sulyhatar)
2013. máj. 26. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én Greenline-nal utazok mindig, eddig semmit nem szóltak, semmit nem mértek, pedig nagyon pontosan ki szoktam használni azt a 32 kg-t. :)
2013. máj. 28. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Üdv Mindenkinek!

Mivel a kérdés feltétele óta megesett az utazás,gondoltam megírom a konkrét tapasztalataimat.A lutoni reptéren ua.van mint itthon a taxiknál, csak a National Express-t engedik fel a terminálhoz, a többi buszos cég máshol várakozik,ée kisbuszokat küld fel a járatokig.NatExp busz a Finchley roadig-ez már London,bár nem a belváros-20 font/kop oda-vissza,súly nem mértek persze.Én úgy voltam ezzel,hogy a netes rendelés rizikós a járatkésések miatt+ a macera a kisbuszozással.A NatExp meg tényleg ott van 20 méterre.

2013. jún. 25. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!