Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mi kell hogy Angliába utazhassak?

Mi kell hogy Angliába utazhassak?

Figyelt kérdés
Milyen íratok kellenek?Kell vízum vagy valami ilyesmi?
2013. máj. 29. 19:42
 1/9 anonim ***** válasza:
útlevél vagy személyi!
2013. máj. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nagyon semmi különös.. Szeméyid gondolom amúgy is van, ami ezen felül kell az csak egy repülőjegy.
2013. máj. 29. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Vízum EU-n belül??

Jéézusom, csak remélni tudom hogy ennyi tájékozottsággal nincs szavazati jogod!

2013. máj. 30. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kirándulás, vagy munka miatt mész? Azért nem mindegy...
2013. jún. 1. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Dolgozni mennék ki majd,és ott is szeretnék élni.
2013. jún. 1. 20:36
 6/9 anonim ***** válasza:

Szükséged lesz útlevélre, angol bankszámlára, NI számra, itthon meg kell szüntetni a tb-t, és nem árt, ha megigényled az E111-et. Nemrég hallottam a rádióban, hogy szigorítanak, a lakcímigazolót és a személyit le kell adni... nem tudom a részleteket. Ami kell még, az a nyelvtudás, és a pénz, hogy ne halj éhen, míg nincs fizetés (egyáltalán munka), és tudd fizetni az albérletet. Én 2 éve voltam kint, 4 nap után munkába tudtam állni, egyik ismerősöm majdnem 2 hónapig volt munkakereső, haza is jött, egy másik fél évig csak alkalmi munkákból élt. Megjegyezném, mindkettőt ismerősök csábították ki, aztán semmi.. Meggondolandó az egész, ha nem vagy elég talpraesett és nem buzogsz az energiától.

Rengeteg oldalt, fórumot találsz a neten a papírokkal, elintéznivalókkal kapcsolatban, mit hogy érdemes csinálni. (4. voltam)

2013. jún. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

" Nemrég hallottam a rádióban, hogy szigorítanak, a lakcímigazolót és a személyit le kell adni.."


?? Ez tudtommal nincs így.

2013. jún. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Tényleg nem tudom, hogy mi volt ez, nem igazán figyeltem, csak ez megütötte a fülemet... Nem néztem utána.
2013. jún. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ezt a cikket találtam:

[link]

2013. jún. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!