Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Angliába menjek dolgozni?...

Angliába menjek dolgozni? Régóta munkanélküli vagyok! Néha van csak alkalmi munkám. Ha lehetőségem lesz, kimenjek Angliába? De Angolul csak annyit tudok, hogy: Yes, No, Thank you!

Figyelt kérdés
Angolul nem tudok, nehezen illeszkedem be, de jól szeretnék élni és nyugodt rendes helyen lakni. Londonba megy repülő, fapados is, nem túl drága a repülőjegy. Adnak ott mondjuk, wc takarító vagy kubikus állást és szállást?

2013. máj. 23. 10:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha kimész, akkor azért egy magyar ismerős jó ha van, hogy ne tudjanak átverni vagy kihasználni. Az sem baj, ha van pár heti pénzed, hogy a keresgélés idejét átvészeld. Van aki két nap után talál tök jó melót, van aki csak pár hét után. Annak is nézz utána, hogy melyik régióba mennél, mert London környékén drága az élet, vidéken viszont nincs annyi jó lehetőség. Kis mázli is kell hozzá.

Az ottani magyarok hirdetéseit meg lehetőleg kerüld el, inkább tényleg ismerőst keress.

2013. máj. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
ilyen angol tudással ne gyere ki! erősen javaslom, ne gyere! előbb tanulj meg angolul!
2013. máj. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

"Angolul nem tudok, nehezen illeszkedem be"

"Angolul csak annyit tudok, hogy: Yes, No, Thank you!"


Egyáltalán nem ajánlom, hogy kimenj dolgozni külföldre semennyi angoltudással és beilleszkedési nehézségekkel.


Gondold el. Kimész egy tök ismeretlen helyre, nem beszélsz angolul, nem tudod, mit mondanak neked, lehet, hogy húsz emberrel kerülsz egy szobába egy munkásszállón. Ezt hogy tudod bevállalni?

Más nyelven beszélsz?

2013. máj. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
3.@ Igen, beszélek Magyarul. De, egész életemet itthon nyomorban nem akarom leélni.
2013. máj. 23. 13:10
 5/8 goaus ***** válasza:
Ilyen angoltudással én sem tudom ajánlani Angliát, pár szakma maradt, ami még elviseli a gyenge angolt, de az sem a 0-át, sokan vannak az alap melókra is. De ha tanácsolhatok valamit, próbáld meg ausztriát, közelebb van, és a fizu ott sem sokkal rosszabb. Mekiben is 1000 jurót adnak, mosogatni, stb, bármi jó lehet, és mondom, onnan ha nem jött össze, könnyebb hazajutni. Sok sikert!
2013. máj. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Először tanulj meg egy nyelvet, és utána indulj a világnak. Így simán eladhatnak rabszolgának is, ha nem ismered a nyelvet.
2013. máj. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Én most készülök ki Angliába, Londonba. Így van némi naprakész információm a témában.


Megértem abszolút a helyzetedet. Arról nem írsz, hogy fiú vagy-e vagy lány, mennyi idős stb. Kint élő ismerősi köröm azt javasolja, hogy vigyek magammal készpénz (100-150 ezer Ft-ot minimum) és beszéljek valamennyire angolul.


Ha nincs kint ismerősöd, esélyed sincs, hacsak nem vagyok nagyon-nagyon talpraesett! Ne szívasd meg magad, ha nem kell.


Inkább beszélj a munkaügyi központosokkal, hátha van ingyenes angol tanfolyam és járj. Vagy egy baráttal zsírozd le, hogy hetente pár nap angolozzon veled.

2013. máj. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
miért, szerinted háromszavas angol tudással Angliában milyen életed lesz? megsúgom, ugyanolyan nyomor (sőt), mint otthon. Magyarországon legalább beszéled a nyelvet...
2013. máj. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!