Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mit csináljunk? Segítség!

Mit csináljunk? Segítség!

Figyelt kérdés
Hárman vagyunk egy osztályba,és osztálykirándulásra megyünk,de még egy osztály is velünk jön.Egy szállodában fogunk megszállni,és mindenki 4-es 5-ös csoportokban lesz a szobába.Mivel mi csak 3-an vagyunk az osztályfőnökünk a mi szobánkba lesz.Mit csináljunk hogy ne legyen nálunk??

2013. máj. 30. 20:08
 1/7 anonim válasza:
Ajánlani tudok egy baltát?!
2013. máj. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi! XD...És konkrétan mit kezdjünk egy baltával??
2013. máj. 30. 22:22
 3/7 anonim ***** válasza:
jelentsd fel az osztalyfonokot, hogy szallodara kerte el a penzt es nem oda visz. Elegge nehezen elkepzelheto, hogy 5 fos szobakkal van tele egy szalloda.
2013. máj. 31. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%
Mert szerinted az 1-2 csillagos szállodákban nincsenek 5 ágyas szobák?
2013. máj. 31. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nem csillagozastol fugg a ferohelyek szama. 5 fos szoba az vagy lakosztaly, vagy aparthotel. Biztos, hogy nem errol van szo.
2013. máj. 31. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Aham..persze. Lakosztályokba visznek iskolákat. Ha majd a földön jársz, akkor eszedbe jut a turistaszálló kategória is :P
2013. máj. 31. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Egyébként szerintem az részlet kérdés, hogy szálloda, vagy túrista szálló, hiszen én nem ezt kérdeztem!Ha Valaki pl, azt kérdezi, hogy mennnyi egy kisebb létszámú osztálynak a 3-napos szállási költsége, akkor megértem, hogy nem hagyjátok szó nélkül,hogy túristaszállóba kéne menni, és hogy ez hülyeség. :p. Mindegy, azért köszi mindenkinek! :)
2013. okt. 31. 08:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!