Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Merre menjünk? Vagy mit...

Merre menjünk? Vagy mit csináljunk?

Figyelt kérdés

Van egy feleségem és 2 fiam (kicsik). Olyan sok mindenről lemaradtam a munka miatt és keveset voltam velük. Nem a munka fontosabb csak ha nem megyek akkor cumi van amugy kamionozok. Tavaly meg azelőtt is nyáron nagyo nsokat mentem mert ugye nyáron építenek a legtöbbet és kell az anyag. Ezért a nagyobbik fiam első szavairól, mondatairól meg ilyenekről is lemaradtam és akkor már a másodikéról nem akarok. Én hülye marha meg mentem. Ha most is ez lesz lesz@rom és átmegyek másik céghez. Mostmár többet akaro kvelük lenni. Főleg h nemrég kaptam vissza őket. Azon gondolkoztam h hétvégén mehetnénk valamerre. Szerintetek hova menjünk?

29/F


2011. ápr. 21. 18:39
 1/4 anonim válasza:
100%
:):) Jó látni, hogy valaki végre fiatal apuka :) Szerencsések a gyerekeid :) Meg fogják érteni, hogy értük dolgoztál :) Horgászni szerettek? A legjobb családi program. Ha fiaid vannak, akkor főleg imádni fogják :)
2011. ápr. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

Bárcsak az én párom is így észheztérne. GRATULÁLOK!!!

Nézz körül a neten a google-ban város szerint és a rádióban a hírekben hátha mondják, hogy felétek milyen programok vannak.

Sok boldogságot!!!

2011. ápr. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Állatkert? Hol laktok?
2011. ápr. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Állatkert fagyizással összekötve :))

Szerintem ennek nagyon örülnének :))

L/17

2011. ápr. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!