Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Az a kérdésem hogy, én 2013...

Konkoly Béla kérdése:

Az a kérdésem hogy, én 2013 junius 13. án (csütörtök) szeretnék kiérni Olaszországba, Velencébe és junius 15. én (szombat) távoznék a délutáni órákban. Busszal mennék, de nem találtam buszt amelyik,13. án érne ki és 15-én jönne vissza. Van ilyen?

Figyelt kérdés

2013. máj. 31. 20:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha vonattal mennél, egyszeűbb lenne az időpontokat betartani. Költségek szempontjából majdnem azonos, bár a vonatnak meg van az az előnye, hogy felállhatsz rajta, sétálhatsz egyet, van wc. A buszon mindezt nem teheted meg.

Másik lehetőség: ha bele tudsz szállni egy telekocsi-szerűségbe (ez azért kockázatos, a férjemet egyszer otthagyták, mert az egyik utas felszedett egy nőt, és őt hozták haza, a férjem meg ott állt egyedül. Szóval ellenőrizd le alaposan, ha ilyennel utazol)

2013. máj. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kifelé nem tudom, mert 13-án nincs járat, de 15-én vissza délután jön pl repülő is Velencéből Budapestre. 13ezer forint jelenleg. Nem tudom, hogy busz vagy vonat olcsóbb ennél?
2013. jún. 1. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!