Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Angliában 8 általánossal és 1...

Angliában 8 általánossal és 1 éves befejezetlen középsulis bizivel találok munkát? Kitűnő vagyok angolból folyékonyan megy, minden nagyon tökély

Figyelt kérdés
Tudtommal aki jó a nyelvben még vezető pozíciót is felkínálnak neki,ragaszkodnak hozzá

2013. jún. 3. 23:35
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Úgy értem 11 osztályig megvan minden,12 dik nincs meg
2013. jún. 3. 23:38
 2/11 anonim válasza:
100%

Ennyi erővel minden angol embernek, aki folyékonyan beszéli az anyanyelvét-> vezető pozíciót ajánlanak fel? :) Végig gondoltad ezt? Tény, hogy fontos, a használható nyelvtudás, de szakmai tudás nélkül nem fogsz meggazdagodni.

Amúgy értesz valamihez?

2013. jún. 3. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%
Mosogatói állásra nagyon ok leszel Angliában :) Másra - végzettség hiján nem nagyon...
2013. jún. 4. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem. Épp pár napja kerestem a neten, mert a magyar végzettségemet nem tudták besorolni és ezen izmoznak hogy az angol rendszer szerint az mi. Vezető pozícióról ne is álmodj, azzal csak motorbicikli-vezető lehetsz, amikor pizzafutárkodsz.


Ha jól tudsz angolul, akkor van esély arra, hogy találj pincér, pultos,árufeltöltő állást. Nem rossz kint a helyzet, de arra ne számíts, hogy leborulnak előtted mert beszélsz angolul-rengeteg angol van vagy olyan bevándorló, aki jól tudja a nyelvet. A nyelvtudás az nem valami extra tudás ami miatt örömmel fogadnak, hanem a MINIMUM ami kell.

2013. jún. 4. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
70%

Tedd fel a manager szemszögéből a kérdést, hogy mennyivel tudsz többet nyújtani, mint az angolul tökéletesen tudó indiai, aki élete végéig minimálbéren eléldegél és a örömmel kidolgozza a belét.

Lesz egy albán főnököd, aki nem fogja a kívánságaidat lesni, mert a képzettség és gyakorlat nélküli munkákra lesz 200 másik jelentkező.


Sulit be kell fejezni. Anélkül pakikkal kell versengeni. Igénytelenségükkel viszont lenyomnak...

2013. jún. 4. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
71%

Hát nem csodálom, hogy nincs meg az érettségid, ha ilyen buta vagy... Szerinted a világban hányan beszélnek folyékonyan angolul? (És most az anyanyelviektől tekintsünk el.)

Persze, majd mindenkinek csak ezért felajánlanak valami vezető pozíciót... Álmodj csak.

2013. jún. 4. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Key Broom Driving Manager lehetsz.
2013. jún. 4. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"Tudtommal aki jó a nyelvben még vezető pozíciót is felkínálnak neki"


aki emellé még gépész vagy villamosmérnök ezt felejtetted el

2013. jún. 4. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha a nyelvtudás mellé nem társul szakma, szakmai tudás, akkor ne várj csodát, vezető beosztáshoz az esetek 95%-ban diplomát kérnek, minimum. Jelenleg az IT szektorban dolgozom, van egy papírom róla, de nem diploma, így középvezetőnél magasabb beosztásba csak akkor kerülhetnék, ha lediplomáznék. A mai állapot, miszerint egy 12 fős csapat vezetője vagyok, nekem bőven megfelel, így nem diplomázok le.
2013. jún. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Ha ennyire jól beszélsz angolul, és vezetői beosztásra vágysz, akkor a következőt teheted. Először is érettségizz le. Utána kijössz, elmész pincérnek. Közben keresel egy ingyenes tanfolyamot, és elkezded a customer service level 2-t. Ehhez kérhetik az érettségi eredményedet. 1 év alatt elvégzed ezt a tanfolyamot, de ehhez dolgoznod kell, mert így szerzed meg a szakmai tapasztalatot, és ki is mennek a sulitól megnézni, hogy dolgozol, értékelnek. Legalább is ahol én vagyok így csinálják. Utána megkapod a bizit, amivel még semmire nem mész, de ha szerencséd van, ingyen elkezdheted a Level 3-at. Ugyan az, mint a 2es, csak jobban kidolgozva. Na ha ezt is elvégzed, akkor lehetsz supervisor éttermekben, esetleg hotelben. Következő lépés ha elkezded a team leading-et (Level 2-3) Utána lehetsz manager is.
2013. jún. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!