Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg létezik nőknél a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg létezik nőknél a "befejezetlen ismerkedést követő bosszú"?

Figyelt kérdés

Többször is volt olyan lány az életemben, akivel randiztunk, elcsattantak csókok, petting, de nem feküdtem le velük és végül nem is jöttem össze (rájöttem nem illünk egymáshoz). Egy idő után az összes ilyen lány elkezdett aljas bosszút állni, pl. terjesztettek rólam ezt azt a hátam mögött, vagy az egyetemen szándékosan nem írták rá a nevem a beadandó feladatokra, vagy amikor baráti teázásra hívtam az egyiket (mert bírtam egyébként mint embert), szabályosan szemét és lekezelő volt és nulla korrektség volt benne.

Miért lesznek a nők ilyen kicsinyesek és bosszúállók, ha egy pasi nem jön össze velük? Nem kötelező összejönni minden lánnyal, akivel randizunk, hiszen az az ismerkedésről szól. És én nem voltam szemét velük, lekezelő...

egy haverom világosított fel valami angol kifejezéssel (pszichológiát tanul), hogy ez létezik a nőknél, a "befejezetlen ismerkedést követő bosszú"

szerintetek?


2013. febr. 23. 16:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
attól függ hogy az ismerkedés szakaszában nem tettél e olyan megjegyzéseket amiből a csaj arra következtetett volna hogy te is összejönnél vele vagy mit tudom én:D lehet bennem is megfordulna az ötlet hogy bunkóskodok de azért olyat nem csinálnék hogy nem írom rá a neved a beadandóra:DDD csak utii lennék:(
2013. febr. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ez beugratós kérdés?:D
2013. febr. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
51%
Te tenyleg azt hiszed h erre egy nő korrekt oszinte valaszt fog adni? Majd elohozakodnak vmi olyannal h biztos bunko voltal vagy megbantottad oket es ezert ilyenek. Jah es termeszetesen a nok mindig aldozatok, a ferfiak pedig a rosszak.
2013. febr. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Van ilyen, de férfiaknál is. Nekem volt, h egy bevásárlóközpont férfi vécéjébe került ki a telefonszámommal,ez a szöveg: Sz*pok, b*szok...

27/N

2013. febr. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Elsonek pefig uzennem, hogy ezt a dolgot nagyon sok lany is szamtalanszor megcsinalja csak az vhogy megszokott, es senki sem haborodik fel rajta.
2013. febr. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A petting szerintem nem az ismerkedés része a legtöbb embernél. Szóval ne csodálkozz!
2013. febr. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
54%
Az semmi! Én egyszer fel akartam szedni egy csajt. Mivel elutasított, nem tepertem tovább. Lett kapcsolata, meg minden, majd kb. 1 évvel a történtek után ellenem hergelte a pasiját. A történethez tartozik, hogy azalatt az egy év alatt kicsit rendbeszedtem magam mind agyilag, mind külsőleg...
2013. febr. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ja, és az ellenem hergelés alatt a következőt kell érteni: azt terjesztette, hogy én olyanokat mondok róla, amivel egy utolsó ribancnak állítom be. A srác szabályosan meg akart verni, de szerencsére fogjuk rá, hogy megbeszéltem vele. Köszönni viszont azóta se köszön, bár különösebben nem is hiányzik, csak akkor is furcsa... :D
2013. febr. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert b@ssza az önérzetüket h állandóan körberajongják őket a férfiak, és ők döntik el kivel jönnek össze, meg ők teszik lapátra az illetőt. Amikor meg olyannak akadnak össze aki őket teszi lapátra, akkor meg már az úgy nem tetszik neki, mert nehogy már a szegény lány szenvedjen.
2013. febr. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!