Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Jugóban, vagyis Szerbiában...

Jugóban, vagyis Szerbiában lehet hűtőmágnest venni emlékbe?

Figyelt kérdés

2 hét múlva utazunk Szerbiába, és azt szeretném megkérdezni, hogy lehet e szuvenírboltokban Jugós hűtőmágnest találni? Mint ahogy itthon is lehet kapni a Balcsin Balcsis mágnest, Pesten Pestes mágnest...

Előre is köszi! :)



2013. jún. 6. 15:51
 1/7 anonim ***** válasza:
46%
Mivel az országot Szerbiának nevezik, valószínűleg jugósat nem fogsz találni...
2013. jún. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szellemes. Jugó Jugoszlávia lenne, és az egyenlő Szerbiával. De mindegy!
2013. jún. 6. 22:05
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

"Jugó Jugoszlávia lenne,"


[link] ?!


"s az egyenlő Szerbiával. "


Vagy nem. Szerbia az Szerbia, Jugoszlávia az Jugoszlávia (volt.).

2013. jún. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem itt van a falon egy !Jugoszláviás! hűtőmágnes, ősszel vettem Magyarkanizsán (Kanjiza) egy utcai árustól a főtérnél. A helyiek még mindig nagyon bírják a volt YU-t, gondolom főleg a szerbek, de ahogy látom az ottani magyarok is jobban éltek akkor, mint mi a Kádár alatt.
2013. jún. 7. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Már ismét Jugoszláviának hívják???


Basszus, de nagyot aludtam...

2013. jún. 7. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Számos helyen kapható az adott városos, Szerbiás és még pluszban Jugoszláviás is. Hűtőmágnesügyileg a lehetőségek országa. :)


Minőségileg viszont nem mindig a legjobbak, elég elterjedt a műanyagra ragasztott fóliázatlan papírból készült fajta is, habár ez olcsó, érdemesebb inkább többet adni egy tartósabb darabért.

2013. jún. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, találtam hűtőmágnest!
2013. júl. 11. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!