Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Romai utazasban segitenetek?...

Romai utazasban segitenetek? Aki jol ismeri az utazast, romat?

Figyelt kérdés
Hatizsakos kirandulas max egy ejszakas, repulovel mennyi? ha csak kezitaska van. A colosseumot es a vatikant mindenkepp latni akarjuk. Milyen messze vannak egymastol illetve milyen arak vannak belepot boltot pizzat fagyit illetoen.
2013. jún. 10. 10:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem épp mostanában a legolcsóbb, mennyit gondoltál per fő?
2013. jún. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Max 30at ket fore szallas nelkul.Az nem.kell mert ejjel majd elleszunk valahol. Lattam hogy kezi tasival 6000ftert van repulo romaba.azert jutott eszembe
2013. jún. 10. 10:56
 3/10 anonim ***** válasza:
vatikan csak onmagaban kb 1 teljes napos program.
2013. jún. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
hm na ezeknek meg nem neztem utana , pont ilyenek erdekelnek koszi :)
2013. jún. 10. 17:43
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen kell egy teljes napot a Vatikánban tölteni. Persze lehet. Nem vagyunk egyformák.

Van aki ritkán jut el valahova de akkor nagyon alaposan bejár egy szűk helyet. Én inkább azt a vonalat képviselem, hogy több helyre, rövidebb időre és mindezt nagyon olcsón. És még az itt leírt, szállásra lehetőleg ne költsünk elvet vallom én is, így aludtam már reptereken.

2013. jún. 11. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"Max 30at ket fore szallas nelkul.Az nem.kell mert ejjel majd elleszunk valahol. Lattam hogy kezi tasival 6000ftert van repulo romaba.azert jutott eszembe"


Tehát akkor csak a repjegy férjen bele fejenként 15-be oda-vissza?

Nehéz, de nem lehetetlen.


Mondjuk 6000-ből nem fog összejönni, legfeljebb egy főre, egy irányra. De ahogy most elnézem akkor a másik irány ára lesz eléggé húzós.


Lehet, hogy rosszul nézem, de nem sok olyat látok a következő 2-3 hónapban amikor egyik nap mész, másnap jössz és két főre oda-vissza csak a repjegy kijön 30 ezer forintból. Egy-két ilyen van, de az is inkább 30 fölött van 1-2 ezerrel.

2013. jún. 11. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Amúgy mindenképp Róma? Mert van ahova jóval olcsóbban is el lehet repülni még akár nyáron is.
2013. jún. 11. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
nem feltetlen roma, barmit szivesen megneznenk :) van masik otleted? :)
2013. jún. 11. 08:10
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha mindenképp Olaszország és mostanság nyáron, akkor Milánó töredékéből elérhető mint Róma. Vagy várd ki amíg Róma olcsóbb lesz. Ősszel, télen van erre esély bőven.
2013. jún. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mi most májusban voltunk Rómában. Metróval minden gyorsan megközelíthető. Roma Terminiről könnyen eljutsz gyalog is a Colosseumhoz, majd utána metróval, ahova éppen akarsz.

Egy nap körbe jártunk mindent... Colosseum,Forum Romanum, Vatikán, Trevi kút, Spanyol lépcső, Angyal vár....

Pizza az ilyen 9-11 euró között van, de kell valamit fizetni, hogy turista vagy és szerintem kicsit át is basznak az árral, mivel mi 2x kólaért 1x vizért és 3x pizzaért kerek 50 eurót fizetünk :D

Minden drágább, mint itthon. Az átlag kereset 1300 euró.

Róma meg úgy összeségében elég mocskos város. Szó szerint.

És elég sok a "bolond" az utcákon. Magukban beszélnek és stb. nem kellemes látvány a sok hajléktalan. Meg ugye olaszt is nem nagyon látni. Egyre több a fekete, arab bevándoroló. Egy éjszakát simán ki lehet fizetni. Booking.com-on találsz 60 euró környékén a központhoz közel.

2013. jún. 16. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!