Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Bulgáriába szeretnénk az idén...

Bulgáriába szeretnénk az idén nyáron eljutni. Aki már volt, tudna róla néhány információt mondani? Melyik részre érdemes menni, szálláslehetősségekről, árakról, milyenek az ottaniak, hogyan viszonyulnak a turistákhoz, stb. Köszönöm.

Figyelt kérdés
2013. jún. 17. 14:10
 1/1 anonim ***** válasza:
Mi idén megyünk negyeggyére é szuper hely mármint ahova mi megyünk. Vonattal megyünk burgaszba onnan pedig sozopolba busszal. Szerintem ne olyannhelyre menj mint a napospart vagy valamilyen luxus szálloda mert akkor ennyierővel a balatonra is mehetnétek luxusozni. Én sozopolt ajánlom ott is az óvárosi részt mert nagyon szép vannak sziklás részei faberakásos házak amik között a a kis utcákban olyan hangulatos sétálni mert ott este van nagyon nagy élet még hajnali háromkor is. A tengerparton is rengeteg lehetőség van pl: jetski, banánozás, kukoricárusok. Van rengeteg apartman amik olcsóak. Az emberek is nagyon kedvesek. Sok kisbolt van ahol mindent megtudsz venni. Ugyhogy ennyi amit írni akartam. Remélem segítettem ha van még valami kérdésed nyugodtan írj privit. :)
2013. jún. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!